خواننده: باک است فقط ایستاده تا لیبرال قلدر

تنها چند روز پس از کلرادو حزب جمهوری خواه خواست که دنور شهرستان Councilwoman کاندی CdeBaca ترک آنجا که او می خواهم را بازتوییت کرد — شور و شوق — یک پیام از یک زن گفت: اگر او تا به حال coronavirus او می خواهم به هر MAGA رالی او می تواند نماینده ایالات متحده کن باک بود در توییتر با یک ویدیو نشان می دهد که بتو و بایدن سعی کنید برای گرفتن AR-15 در کنگره ، باک فقط اتفاق می افتد به سر کلرادو از حزب جمهوری خواه.

سال گذشته در طول ریاست جمهوری بحث o’rourke, چه کسی نامزد ریاست جمهوری بایدن فقط شنود گذاشته به عنوان یک امکان کنترل اسلحه مشاور گفت: “جهنم, بله, ما در حال رفتن به خود را AR-15, AK-47.”

پس از تفنگ تخلیه و غیر قابل جراحی باک است اشاره به آن در گذشته به عنوان یک “paperweight.” حتی پس از, باک دعوت نامه صادر شده از طریق یک ویدئو در توییتر منجر به توییتهایی تعزیر او را برای ساخت یک تهدید آشکار به دو سیاستمداران است که کارکنان خود را به عنوان “تفنگ گرفتن اواز یا موسیقی دو نفری.” و خوانندگان گزارش ما به سرعت پاسخ داد ،

ارین می گوید:

ممکن است بی فایده paperweight اما این برای تلفن های موبایل مانند یک تهدید به معاون سابق رئیس جمهور به من. چگونه وجود دارد بدون عواقب برای این کار ؟

پاسخ ایمان:

از آنجا که هیچ عواقب زمانی که شما یک جمهوری خواه است. شما فقط می گویند “این یک شوخی بود! چرا شما libtards چنین ظریف, برف, باور کلماتی است که از دهان ما?”

توضیح می دهد که ریچارد:

آنها گفتند که می آیند و آنها را. که یک تهدید است. او فقط پاسخ آن را امتحان کنید. او ایستاده است تا به لیبرال قلدر.

یادداشت مایک:

خب این خوب است اما آنچه کاندی CdeBaca می کند و باعث آنها را به از دست دادن ذهن خود را. آن را تقریبا مانند مشکل آنها با او نیست در مورد یک صدای جیر جیر…

نظرات ناتاشا:

نشان دادن که چقدر از مطلق wimp او است. و به همین دلیل قوانین اسلحه مورد نیاز هستند. او به وضوح ندارد بلوغ روانی برای یک.

یادداشت مایک:

اوه برای تماشا خاطر! من شنیدن که “آنها در حال رفتن را به ما اسلحه” پس از بیل کلینتون. من خریداری شده بیشتر AR-15s تحت اوباما از من می تواند تحت بوش. هر کس جایگزین نارنجی گه لکه دار خواهد بود بیش از حد شلوغ unfucking سازمان حفاظت محیط زیست regs و عبور زیرساخت صورتحساب پس از متمم دوم.

نتیجه گیری مارگارت:

آن را دوست دارم…ما باید بیشتر او را دوست دارم.

ضمنا باک اجازه به اسلحه گرم قابل علاج و درمان است یا نه ، در یک مصاحبه مطبوعاتی شعار این ویدئو تیم خود به استناد یک 2015 واشنگتن پست در مقاله ذکر است که باک رو کسب اجازه از کنگره پلیس برای نمایش اندازه “paperweight” ،

چه چیزی شما فکر می کنم باک ، کاندی CdeBaca را retweet? ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de