خواننده: لعنتی! در حال حاضر این خط خواهد بود از درب در El Taco de Mexico

برای اولین بار یک کلرادو نقطه به دست آورده است امریکا کلاسیک جایزه از جیمز ریش بنیاد است که افتخار بیش از یک صد رستوران با خاص این شناخت پس از آن در سال 1998 معرفی شد. جوایز طراحی شده برای جشن رستوران “که درخواست تجدید نظر بی انتها و معشوق منطقه ای برای کیفیت مواد غذایی است که نشان دهنده شخصیت آن جامعه است.”

و جیمز ریش بنیاد قطعا با یک برنده در اینجا در دنور: El Taco د مکزیک تبدیل شده است که یک موسسه در سانتافه رانندگی پس از آن باز 35 سال پیش.

خوانندگان شد و سریع به تحسین اخبار. می گوید Ryan:

به خوبی سزاوار! Best damn مواد غذایی مکزیکی در کلرادو!

می افزاید: Naomi:

آنها را جامد, مواد غذایی فوق العاده و لذت بخش, پاک, محیط زیست و برای چندین دهه است. براوو! براوو! درست دنور نهاد! برخی از سخت ترین کار زنان در دنور. آغاز شده کمی بالا.

پاسخ Celena:

من دوست داشتم آنها از من کوچک بود, و دستور العمل های خود را دست نخورده باقی مانده است. آنها pricy, اما آنها به ارزش آن!

یادداشت کریس:

من خوشحال هستم برای این رستوران بزرگ. اما در حال حاضر یک دسته از yuppie پیوند در حال رفتن به کشف آن و آنها را گه در آن نیست ادیسون لامپ مک فروشگاه کلم و چغندر تاکو… و yuppie BS.

نگرانی کودی:

Oh shit! ما می دانستیم که محل یک بمب کوچک راز..که گلدان غول یکشنبه خورش!

می افزاید: Ryan:

لعنت به آن…در حال حاضر این خط خواهد بود از درب.

و این از Emanuel:

من متاسفم اما همه مواد غذایی مکزیکی در کلرادو داره….

امانوئل شما ممکن است بخواهید سعی کنید دوباره پس از بنیانگذار ماریا لویزا Zanabria به تازگی نقل مکان کرد و در اینجا از شهر مکزیک که او باز El Taco د مکزیک در یک تریلر در سانتافه در سال 1985. در طول سال این رشد به یک پر جنب و جوش, taqueria روشن-زرد نقطه عطفی در قلب شهرستان در 714 سانتافه رانندگی کنید.

دخترش ساشا Zanabria اجرا می شود ، “مادر من خیلی سخت کار می کرد به باز کردن رستوران و آن را به آنچه در آن امروز است,” او می گوید. “من حمل شده به مدت دو سال و امید خود را به کار رفتن.”

El Taco de Mexico, تقدیر خواهد شد مارس 4, زمانی که جیمز ریش بنیاد رستوران و آشپز جوایز اعلام کرد در شیکاگو در یک سی امین سالگرد مراسم است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

آیا دیگر خود را مورد علاقه رستوران مکزیکی در دنور? شما چه منظور در El Taco د مکزیک است ؟ شما امروز وجود دارد که برای “یکشنبه خورش”? ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار cafe@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر