دنور نهاد آن نژاد بان کی مون علیه pit bulls بیش از سی سال پیش و با وجود رای دنور شورای شهر را در فوریه 10 عبور از عضو شورای کریس هرندون را سازش که جای بان کی مون با یک نژاد-صدور مجوز پیشنهاد شهردار مایکل Hancock وتو اندازه گیری اواخر روز شنبه, مارس 14.

آن هنکاک برای اولین بار از حق وتو پس از او در زمان بیش از هشت سال پیش. آیا شورا باید رای وتو? نه عضو را مجبور به رفتن در برابر Hancock; چرا که از روز رئیس جمهور آنها را به این موضوع در روز سه شنبه, فوریه 18.

در ضمن خوانندگان شده است yapping بیش از شهردار تصمیم گیری است. می گوید: Zach:

من خیلی خوشحالم که شهردار در واقع گوش به دلیل نبود تحت تأثیر برخی از احمقانه عکس از یک سگ با پوشیدن یک تاج گل و یا برخی دیگر بی معنی است.

شمارنده Ric:

وحشتناک. تبعیض نژاد توسط یک فقیر سیاست شهردار. شما prejudging شما و در بسیاری از موارد صدور حکم به مرگ حیوانات که انجام داده اند چیزی اشتباه است.

می افزاید: نیک:

این یک رسوایی, Michael B. Hancock. ما قرار داده و آن را به رای اگر ما به. شما را انتخاب کرده اند به چشم پوشی از هر مطالعه و آمار و با توجه به یک روایت نادرست تداوم توسط رسانه ها که رشد کردن تحریک احساسات بیش از واقعیت است.

Steve پاسخ:

من خوب با این. اگر شما نگاه جدید فرمان آن را ناقص فراتر از تعمیر. شورا باید دوباره سعی کنید اگر آن را مانند یک معامله بزرگ است.

نظرات جیسون:

افرادی که فکر می کنم حیوانات مشکل به جای پیش فرض افرادی که جمع آوری آنها را به حیوانات بد هستند بخشی از مشکل است. این دقیقا همان مکانیک است که می گوید مردم برای رفت و برگشت چیزهایی وجود دارد که زیر فرش و امیدواریم که این آثار را به آنها جعلی حس موفقیت.

و یا آنها فقط تا پریشان است که آنها حاضر به فکر می کنم آن می تواند هر چیزی باشد اما آنچه آنها فکر می کنم آن است.

و تام آمده است:

برای چنین مترقی دولت ما هنوز راه پشت در چیزهای اولیه است.

در نامه ای به شورا اعلام وتو, Hancock, گفت: “در پایان روز, من باید بپرسید که آیا عبور از این فرمان ما را خانه ها و محله های امن تر و یا مطرح با افزایش خطر ابتلا به امنیت ؟ من به این نتیجه رسیده اند که این امر مطرح و افزایش خطر. من را تشویق اعضای شورای شهر به تجدید نظر در رویکرد خود را به این فرمان است که در شهری کد برای بیش از سه دهه است. اگر ما به ایجاد این تغییر در حال حاضر و آسیب می آید و به کسی که به عنوان یک نتیجه, پس از آن ما انجام داده اند زیانی به مردم این شهر بزرگ است.”

چه چیزی شما فکر می کنم هنکاک حرکت می کند ؟ ارسال نظر و یا ایمیل editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im