خواننده: “Douchenozzles” فقط می خواهید به دیده می شود در سنگ قرمز

دنور را دوست دارد سنگ قرمز و در بهترین دنور 2019 خوانندگان دوباره نام آن را بهترین در بیرون محل برگزاری. اما سردبیران رفت و با لویت غرفه با اشاره به برخی از امکانات ویژه این محل را به صحنه چند سال پیش. “لویت در غرفه ما دو دنور بزرگترین دارایی در یک: یک پارک عمومی و محل برگزاری موسیقی” ما نوشت. “پنجاه کنسرت رایگان یک سال به این معنی است که لویت است که از لحاظ اقتصادی نزدیک بیش از حد دادن به مخاطبان فرصت به اتمام محلی و ملی و بین المللی نوازندگان که پر کردن محل در تابستان تقویم. “

آخرین مهلت برای پر کردن ما 2020 بهترین دنور خوانندگان نظرسنجی است که هنوز بیش از یک ماه دور اما خوانندگان در انتظار نیست به ما بگویید که در مورد مورد علاقه خود را در بیرون سالن. برخی از ستایش نقب زن را سبز دیگران اروادا مرکز و همچنین سیاره بلوگرس و میشواکا. و با وجود آن افسانه ای, وضعیت, یک خواننده است و بدون فن از سنگ قرمز:

می گوید: دی:

راستش من نمی love سنگ قرمز. امنیتی همیشه وجود دارد تشکرها و پس از آن را “به جای” تعداد زیادی از این زمان جمعیت پر شده با عنوان douchenozzles که حتی نمی مانند گروه است. آنها فقط می خواهند به “دیده می شود.”

شمارنده الهام:

و سپس شما در حال رفتن به اشتباه نشان می دهد. شده است به پنجاه به علاوه و نه یک بار است و هر کسی مشغول به کار وجود دارد بی ادب. هنوز مطمئن شوید که چه نشان می دهد که شما در حال صحبت کردن در مورد, اما این تجربه من بوده است هرگز. تا کنون.

می افزاید: ویکتوریا:

هیچ مشکلی تا کنون با امنیت, اما من کاملا این کمی غنی از بچه ها که باید پول را به دور انداختن که برای دریافت کاملا کردن و خراب کردن نشان می دهد برای هر کس دیگری.

اما لویت در انتقاد بیش از حد. می گوید لیندزی:

من آرزو می کنم من می خواهم لویت اما بعد از دیدن Jimmy Eat World وجود دارد در تابستان گذشته من هرگز برای نمایش من در مورد مراقبت از دوباره. امنیت یک شوخی بود منتظر در صف برای یک ساعت در آنجا که مردم فقط پیوستن به این خط در مقابل از هر جهت. خیلی سخت است برای رسیدن به دستشویی و حمام اگر شما در وسط تپه…من فقط متنفر تجربه. این امر می تواند خوب برای کوچکتر و گاه به گاه بیشتر نشان می دهد اما آنها به نظر نمی رسد مجهز به مقابله با جمعیت در یکی از من رفت و در تابستان گذشته.

نتیجه گیری جوزی:

زیبایی کلرادو باعث می شود هر کنسرت در فضای باز “بهترین”! نمی توانید صبر کنید تا در تابستان.

علاوه بر توزین در خارج از سالن های خوانندگان نیز پیشنهاد برخی از مورد علاقه های داخلی سالن: بوفالو رز, ماموریت, سالن سالن جهان.

که در آن شما می خواهم برای دیدن موسیقی ؟ ارسال نظر و ایمیل خود را به افکار [email protected]…or رفتن به readerschoice.westword.com برای رای دادن در ما بهترین دنور 2020 خوانندگان نظرسنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im