خواننده: برو پلیس بروید. شما در حال انجام بزرگ!

فرماندار Jared پلیس نگه می دارد و دستور اجرایی آینده پاکسازی راه را برای برخی از کسب و کار و دولت توابع (اخیر: از راه دور به محضر (notaries)) به ادامه در حالی که دولت تحت اقامت در خانه سفارش برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در کلرادو مرکز عملیات اضطراری در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس در مارس 27, پلیس با استفاده از یک ارائه پاورپوینت به توضیح دهید که چگونه او و دیگر مقامات امید به کاهش نرخ مرگ و میر از COVID-19 ویروس با استفاده از این روش به عنوان اجتماعی فاصله. بدون این روش و با فرض کمترین احتمال عفونت در صد با استفاده از جریان اطلاعات پلیس گفت: دولت می تواند رنج می برند به عنوان بسیاری از 33,200 مرگ و میر در ژوئن 1.

اکثر خوانندگان قدردانی این سختی صحبت کنید. چند سوالاتی کرده و پس از آن برخی از…خوب نگه داشتن خواندن.

می پرسد: ملیسا:

آیا این تعداد شامل افرادی است که ناگهان پرتاب می شود در خیابان اگر آنها نمی تواند از پرداخت اجاره بها در ماه آینده ؟ است که شامل این آمار ؟

پاسخ بن:

این چیزی است که رهبری به نظر می رسد! در حال حاضر ما نیاز به یک مهلت قانونی برای اخراج. با تشکر از پلیس!

می گوید: Kurt:

برو پلیس بروید. شما در حال انجام بزرگ.

می افزاید: زنبور عسل:

“پلیس ترجیح می دهند به خطا در کنار بیش از حد از آماده سازی به اندازه کافی نیست.” بله. من فقط آرزو می کنم ما دولت فدرال خواهد اتخاذ این فلسفه!

یادداشت لیزا:

مردم اهمیتی نمی دهند. در منطقه من این مردم هنوز هم هجوم آوردند به هر جایی که باز است. ماشین در همه جا و تعداد بسیار کمی تمرین های اجتماعی فاصله. حدس می زنم ما را ببینید.

نظرات هاس:

پلیس شنیدن از بیمارستان های برخورد با این و گوش دادن به آنها. هر کسی که مایل به سرنوشت دچار وسوسه کردن نه تنها خود در معرض خطر قرار می دهد اما به طور بالقوه بسیاری از بسیاری دیگر.

ما نیاز به شروع به منظقه مواد غذایی وانت برای همه و نگه داشتن آن دسته از فروشگاه ها بسته به عموم است. به نوبه خود همه کارگران به وانت چرا که هیچ کدام از این نیست که اگر مردم هجوم آوردند به فروشگاه های مواد غذایی هر روز بدون در نظر گرفتن.

می افزاید: Michael:

حقیقت این است که یک راه یا دیگری این ویروس در حال رفتن به راه خود را از طریق ما کل جمعیت.
چه پلیس و دیگر رهبران در حال تلاش برای انجام دهید این است که سرعت گسترش یافته به طوری که ما در سیستم های پزشکی و حرفه ای می توانید مدیریت آن را به عنوان به خوبی به عنوان آنها می توانند. و بدون کشتن ما حرفه ای پزشکی.
بنابراین هر کس در حق نیاز به خنک f—k و تصویر بزرگتر را ببینید.

اما پس از آن وجود دارد که این از جو:

1st اصلاح مناسب می دهد به جمع آوری این stay-در-خانه جهت خلاف قانون اساسی است. من برای یک هستم برای رفتن به ادامه رفتن به کلیسا و انجام همه چیز را من به طور معمول انجام و من مصرانه از همه هموطنان آزادی-دوست داشتن میهن پرستان به با من بیا. بیایید جمع لرزش دست در آغوش گرفتن و همدلی خواندن و ستایش خداوند متعال است. علم شیطان است. این همه فقط یکی دیگر از شگرد را مغلوب ساختن پیشی جستن. بیایید چوب آن را به تمام کسانی که libs و lamestream رسانه و آنها را نشان می دهد این ویروسی جعل نمی کنید ما را! بیایید جمع آوری به عنوان بسیاری از ما دوستان محافظه کار به عنوان ما می توانیم و ایستاده با هم به معنای واقعی کلمه و پشتیبانی از رئیس جمهور!

برای ثبت در مارس 27 کنفرانس مطبوعاتی پلیس مورد بحث اقامت خود را در خانه سفارش دهید. “این یک رقابت برای دیدن آنچه که شما می توانید دور با” او تاکید کرد. “این یک زمان به شکل از چگونه نزدیک شما می توانید به خط.”

او می خواهد شهروندان را به رقابت برای دیدن چگونه آنها می توانند حد اکثر تماس با دوستان و آشنایان و غریبه: “این مسابقه است. … اگر شما به خودتان بپرسید اگر چیزی هوشمند است که آن را احتمالا نه.”

چگونه می توانم به شما فکر می کنم پلیس در حال انجام است ؟ شما در حال اقامت در خانه ؟ مشاهده اجتماعی فاصله? ارسال نظر و یا به اشتراک گذاری افکار خود را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im