آیا شما رفت و آمد به کار بر روی یک دوچرخه در زمستان ؟ با وجود یخ و برف هنوز هم در خیابان صدها نفر از دنور سواران در این شهر چهارم بین المللی دوچرخه به کار در روز 14 فوریه در این کشور بیشتر مشتاق سوئیچ توقف توسط مرکز اجتماعات پارک به صورت رایگان burritos, نوشیدنی های بخار و مشاوره.

“راستش دوچرخه است که مردم در حال حاضر آن را به کار 95 درصد از زمان گفت:” دیوید Pulsipher دوچرخه سرپرست برنامه ریزی برای دنور وزارت حمل و نقل و زیرساخت (DOTI) بود که در دست به استقبال سواران. “به خصوص اگر شما گلگیر و چراغ. گاهی اوقات داشتن یک مجموعه ای از لاستیک زمستان و چیزهای شبیه به آن کمک می کند اما شما واقعا نمی نیاز به تجهیزات خاص است.”

شاید اگر این شهر است که با استفاده از تجهیزات خود را به نگه داشتن خیابان ها و مسیرهای دوچرخه سواری, روشن, خوانندگان ، می گوید علامت:

اگر دنور می خواهد مردم را به ارتکاب به دوچرخه سواری در طول زمستان دنور متعهد به شخم برف کردن, گاییدن, خیابان.

می افزاید: آنتونی:

من همه برای گرفتن ماشین از خیابان ها و سبز و…. اما این فقط به نظر می رسد خطرناک است. من دیده ام چند نفر لغزش و سقوط بر روی یخ بر روی دوچرخه خود را در این سال است. من فقط خوشحالم که من پس از یک فاصله امن. اگر شما سقوط در جهت اشتباه می تواند خود را در پاییز گذشته….بسیاری از مسیرهای دوچرخه سواری در خیابان همه برف کشت و زرع در آنها پس از یک توفان برف آنها را فوق العاده یخی و خطرناک برای سوار شدن.

نظرات کریستوفر:

من سوار دوچرخه من به کار در برف گاهی اوقات من اسلاید بر روی یخ در خط دوچرخه یک بار به دلیل یخ تشکیل شده است که از بلوس قرار دادن همه برف وجود دارد.

پاسخ کهربا Bartlett:

صبر کنید چگونه می خواهید به دوچرخه بدون تجهیزات ویژه اگر جاده ها به کشت و زرع?

نشان می دهد ترنس:

آن را مناسب برای همه, اما من می خواهم deff همه را تشویق به سعی کنید. من شخصا نمی خواهد سوار در زمستان بدون لاستیک نکردم هر چند از آن شده است یک تعویض بازی برای من. همچنین نشان می دهد یک balaclava و زمستان دستکش یا pogies.

پاسخ جرمی:

که یک جامد “نه” از من…من همچنان به رفت و آمد با خودم در من گرم و راحت کلاسیک bimmer گرما در مجموعه خوشبو 78° گرفتن 14 مایل در هر گالن در شهر….چون آمریکا آن را قانونی و من استطاعت آن را.

من دوچرخه با خیال راحت جمع دور در خانه تا زمانی که آب و هوا خوب و نه زمستان. من احمق به اندازه کافی برای سوار شدن در برف و سرما و هنگامی که آن را غیر ضروری است.

یادداشت جان:

شهر واقعا می تواند کمک به زمستان دوچرخه سواران با انجام یک کار بهتر از شخم در اطراف شهر. هنوز هم وجود دارد بسیاری از sidestreets (یعنی آنهایی که امن برای دوچرخه سواران!) که تحت پوشش در برف بسته بندی شده است که تبدیل به یخ. نه واقعا امن ترین چیزی که برای دوچرخه سواران. و یا هر گونه مسافران!

نتیجه گیری استیون:

دنور ساکنان: با سلام ما نیاز به نور بیشتر و راه آهن و اتوبوس!

شهر دنور: به نظر شما شادی سوار دوچرخه خود را در برف ؟

بیشتر مردم به دوچرخه به محل کار — و برای انجام این کار در طول سال — می شود یک گام مهم برای دنور آن را به عنوان به دنبال کاهش سهم دنور رفت و آمد ساکنان در تک سرنشینان وسایل نقلیه (SOVs) به زیر 50 درصد تا سال 2030 یادداشت تعقیب Woodruff در گزارش خود در مورد این رویداد.

شهردار مایکل Hancock اعلام کرده است قصد دارد برای ساخت 125 مایل از دوچرخه های جدید خطوط توسط 2023 و این در حالی است که به تازگی rebranded DOTI, قبلا بخش عمومی با این نسخهها کار در حال هل دادن به جلو با یک اجرای جدید استراتژی است که آنها می گویند به سرعت buildout.

اما این شهر برف پاک آن دوچرخه های جدید خطوط? ارسال نظر و یا به اشتراک گذاری افکار خود را در editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im