هفته گذشته کایل هریس کانون توجه قرار دادن در شب پنجره جدید در تلاش برای ارائه مسکن ارزان قیمت برای کلرادو خلاق جامعه در سابق متل در 8400 شرق, Colfax, خیابان, فقط بلوک از شفق قطبی. توسعه دهندگان Kyle زپلین و نیل آدم — صاحبان شرکت از فیض Globeville Riverfront مرکز هنر — خریداری اجرا کردن اموال و تصمیم به باز کردن یک هنرمند-پروژه مسکن وجود دارد.

آنها به صرف سال گذشته بازسازی اتاق متل به تک اشغال مسکن برای معماران و طراحان و استخدام هنرمند نیکی Dechent به عنوان مدیر اموال. شنود گذاشته برای اجرای روز به روز عملیات Dechent خودش می بالد در ارائه اجاره به هر نفر چه کسی می تواند ثابت کند آنها هنرمندان — و تعریف او باز تا زمانی که مستاجر یک نمونه کارها. بد اعتباری? هیچ نگرانی. هیچ اعتباری ؟ که خوب است.

اما آیا این پاسخ برای هنرمندان ؟ خوانندگان شد و سریع به وزن در. می گوید کلر:

من سفر کرد و این تصمیم به زندگی می کنند وجود دارد. شما دریافت می کنید یک hotplate بدون فر تخته سه طبقه است. اما واحدهای احساس پاک کردن داخل با توجه به آن استفاده می شود خزنده متل و آنها انجام یک کار خوب با بازسازی. این خوب است که آنها باید یک هنرمند مدیریت فضا. نیکی واقعا به نظر می رسد مانند کسی که مراقبت در مورد هنرمندان محلی. این خوب است که وجود دارد حداقل یک بد/هیچ اعتباری ماه به ماه گزینه برای هنرمندان در نزدیکی دنور. من هنوز هم فکر می کنم “مقرون به صرفه” است که کشش برای آنچه شما وجود دارد. آن را بیشتر انعطاف پذیر در بازار-نرخ-ish مسکن.

می افزاید: کتی:

اگر من پرداخت 800 دلار در ماه, من امیدوارم که من واقعی اجاق گاز و نه فقط یک صفحه داغ.

پاسخ مایک:

$800 فوق العاده مقرون به صرفه است. اگر شما می توانید استطاعت نیست که شما نباید در یک منطقه مترو. حرکت به پوبلو. بله طبقه سوم

می افزاید: Ed:

دنور هنرمندان نیاز به پیدا کردن هم اتاقی و یا حرکت به شفق قطبی مانند بقیه از ما.

نظرات انجی:

آن را برای تلفن های موبایل مانند یک راه حل موقتی برای مشکل مداوم. من زنده راست پایین خیابان و من امیدوارم که آنها اجازه ندهید که جرم و جنایت و مواد مخدر را بیش از آنها گذشته متل و مقدار زیادی از خواص دیگر در اطراف این منطقه است. آن را بسیار ناقص در شب و من امیدوارم که برای دیدن این رشد با وجود همه دیوانه عناصر اطراف آن است.

نتیجه گیری خرس:

آن را برای تلفن های موبایل مانند یک راه خوب برای دریافت gentrification در محله شما. بعد آنها را در پیوند با شهر به انجام نقاشی های دیواری و آنها در حال حاضر تعطیل و تخریب برخی از ساختمان ها وجود دارد.

دنور مقامات انجام داده اند بسیاری از صحبت کردن در مورد ایجاد مسکن مناسب و همراهی هنرمندان در این شهرستان است. اما تا کنون چند گزینه پدید آمده اند.

در واقع این 25 واحدهای کوچک در یک متزلزل Colfax متل نمایندگی تنها تلاش جدید برای جلوگیری از دنور خروج از هنرمندان که نمی توانیم به اینجا زندگی می کنند دیگر. “باید وجود داشته باشد بیش از این” مدیر نیکی Dechent می گوید. “این نمی تواند تنها یکی است.”

شما چه فکر میکنید در مورد گزینه های هنرمندان در دنور? شب پنجره پروژه ؟ ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im