خواننده: این صاحبان که پیچ همه چیز

در فوریه 24, جلسه دنور اعضای شورای شهر رای خواهد داد که آیا به باطل شهردار مایکل هنکاک وتو از شورای های اخیر لغو این شهر pit bull بان. پیش از رای گیری ، Councilwoman دبورا ارتگا بررسی دنور ساکنان برای افکار خود را در “نژاد قانون خاص در دنور.”

“شهر و شهرستان دنور پذیر نیست pit bulls در داخل محدوده شهر از سال 1989” یادداشت اورتگا که خدمت در شورا در ’80s, بیش از حد. “دنور شورای شهر تصویب لایحه لغو ممنوعیت و جایگزینی آن با یک سیستم ثبت نام در دوشنبه, فوریه 10. در حال حاضر تنها 20 درصد از صاحبان سگ ثبت نام سگ خود را با این شهر است.”

این پیشنهاد را وتو توسط Hancock برداشته نژاد خاص ممنوع اما مورد نیاز خواهد بود که صاحبان این نژاد ثبت نام این شهر همچنین این امر تشویق بیشتر مالکان به ثبت نام سگ های دیگر. آن را به نه نفر از اعضای شورا به نادیده گرفتن Hancock وتو و در عین حال, شده اند وجود دارد مقدار زیادی از گاز گرفتن نظر در همه طرف از این مسئله است. می گوید شیدا:

من تعارف در یک شهردار است که کار درست را انجام دهد. نه سیاسی چیزی. درست است. خیلی باحال است.

شمارنده Kam:

BSL بسیار کهنه سیاست که ریشه در ترس و نه حقایق. ممنوعیت سگ نژاد مثل ممنوعیت یک گیاه. شما می خواهم شکل یک شهر که رژه پایان شاهدانه و psilocybin ممنوعیت خواهد بود فقط به عنوان پیشرو در لغو ممنوعیت موجودات زنده است. و آن را تا لنگ اردک شهردار وتو آن را در برابر خواسته مردم و شورای شهر.

ممنوع کردن چیزی است که هرگز مانع مردم از انجام آن است. وجود دارد مقدار زیادی از شایان ستایش pitties مترو در منطقه است که هرگز تغییر خواهد کرد. آنچه باید تغییر است قانون است که دور تا کسی را حیوان خانگی خانواده و euthanizes آن است. تمرکز بر روی زیرساخت های آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و کیفیت زندگی است. نه ممنوع کردن یک توله سگ بر اساس آن نژاد است.

می افزاید: Michael:

وجود ندارد تنها یک نژاد است که به طور طبیعی باطل است. ما. این انسان است که آنها را انتخاب کنید به نوبه خود آنها را باطل. سگ را به انجام هر کاری شما می خواهید به شما لطفا اگر شما عمل می کنند خوشحال هنگامی که آن را در یک مبارزه سگ فکر می کند این یک چیز خوب است و که آن را با خوشحالی آن انسان است. این صاحبان که پیچ کردن همه چیز.

Westword شده است پوشش پیت بول جنجال پس قبل از اولیه بان تایید شد, بیش از سی سال پیش. مایکل رابرتز نوشت: داستان های متعددی در این هفته به تنهایی با انعقاد “آیا علم اثبات Pit Bulls هستند باطل و یا اشتباه?” که باعث این واکنش از دوریان:

با تشکر از شما برای مقاله ای که فراهم می کند اطلاعات و متعادل است که خوانندگان می توانند وزن. من فکر Westword‘s با پوشش تا کنون آنقدر ناامیدانه به خطر بیافتد توسط نرم افزار-pit-bull وکالت که من تقریبا زحمت نیست به کلیک بر روی لینک. من خوشحالم که من در زمان این فرصت است.

می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد گودال گاو? در علاوه بر این به “آیا علم اثبات گودال کشد هستند باطل و یا اشتباه?,” سعی کنید “دنور سگ که کمی بیشتر مردم از گودال گاو در سال 2019” و “شهردار Hancock وتو فرمان قانونی Pit Bulls در دنور.” و ببینید که چقدر داغ این موضوع بدست آورده را از دست ندهید “دنور پیت بول رای پیشنمایش: پلیس Trolls, Hancock, و بیشتر.”

چه چیزی شما فکر می کنم دنور شورای شهر باید فردا ؟ ارسال نظر و یا ایمیل editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر