در اواخر ماه فوریه به ما گزارش شده در مورد پتانسیل های قانونی تلاش برای تحمیل یک THC حد در تجاری محصولات ماری جوانا در کلرادو. اگر چه نمایندگان مجلس و گلدان نمایندگان صنایع باور نمی کنم که چنین لایحه ای ارائه خواهد شد در این سال anti-ماری جوانا سازمان ها از نظر قدرت به عنوان درپوش قابل دسترسی نظارتی هدف است.

حتی پس از, ماری جوانا فعالان صنعت و اعضای نگران شد که شایعات شروع به چرخش که یک پیشنهاد برای کلاه محتوای THC در تجاری محصولات ماری جوانا می تواند به معرفی در کلرادو مجمع عمومی. و قانونگذاران اذعان کرد که این موضوع مطرح شده بود توسط ضد ماری جوانا سازمان در طول دو بسته-درب نشست.

اغلب در مقایسه با الکل (به خصوص در اصلاحیه 64 که تصویب قانونی تفریحی ماری جوانا در کلرادو), شاهدانه نیست دریافت درمان برابر…به خصوص وقتی که می آید به قدرت. یادداشت Ramaeu:

اما شما می توانید راه رفتن را به هر liquor store و خرید به اندازه کافی Everclear برای کشتن یک ارتش کوچک است.

می افزاید: Paul:

خوب چیزی که آنها فقط بالا برده به حد الکل آبجو فروخته شده در ایستگاه های گاز و فروشگاه های مواد غذایی.

مفهوم قدرت کلاه آنقدر مسخره است که یک خواننده فکر می کند داستان ما واجد شرایط به عنوان طنز. می گوید: اندرو:

Hahah هنگامی که شما به نوبه خود به پیاز? این کردم تا به یک شوخی است. محدود کردن قدرت احمقانه است. شما نه می خواهم به آنها را رشد کون آب از هر چیز مفید, متعجب?

پاسخ Bridget:

من آرزو می کنم این پیازاما شده است وجود دارد برخی از پشت دست چیزی که ما تا به حال برای کشتن در مورد آن در هر سال است. این مسخره ترین چیزی که تا کنون.

نتیجه گیری بنی:

فقط ایجاد یک غیر ضروری بازار سیاه. مقامات دولتی در حال تمام احمقها.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پس از انتخابات از فرماندار Jared پلیس و چند تن دیگر ماری جوانا پسند قانونگذاران در سال 2018 یک مناجات از قبوض جدید در حال گسترش دولت گلدان صنعت را با موفقیت به تصویب از طریق قوه مقننه است. اما لابی های صنعت بر این باورند که هوشمند کلرادو یک سازمان متعهد به نگه داشتن گلدان از دست کودکان ممکن است در تلاش برای فشار به جلو یک قدرت محدود را. نمایندگان از هوشمند باید به طور مستمر لابی برای THC محدودیت در طول نظارتی ذینفعان جلسات و گردهمایی های دیگر و حتی با قرار دادن یک بیلبورد در منطقه مترو دنور در سال گذشته هشدار به والدین در مورد قدرت تجاری ماری جوانا برچسب آن را “سخت مخدر است.”

هوشمند کلرادو کاهش یافته است به نظر امکان جدید قدرت قانون در کلرادو به جای اشاره Westword به نامه ای که هوشمند رئیس داگ رابینسون ارسال دنور پست در ماه ژانویه, حمایت از رئیس کمیته بانکی سنای مایک Crapo پیشنهاد که فدرال حد 2 درصد THC در ماری جوانا قانونی اضافه شود به امن بانکی عمل می کنند و یک ژانویه op-ed منتشر شده در واشنگتن آزما در آن هوشمند بنیانگذاران دایان کارلسون می کند همان است.

شما چه فکر می کنم در مورد امکان یک قدرت محدود پیشنهاد ؟ ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار marijuana@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de