مارس 3 است فقط سه روز دور. این بدان معناست که وجود دارد نه یک لحظه به هدر اگر شما می خواهید به جشن 303 بود که مترو دنور تنها کد منطقه تا سال 1998 زمانی که 720 overlay اضافه شد به عنوان مسیر بالا شهر آغاز شده پررونق است.

در بیست سال گذشته که رونق شد انفجار…اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به عشق در مورد این شهر است. در این روز جهش یک دقیقه به فکر می کنم در مورد آنچه باعث می شود شما برای شادی پرش در دنور.

برخی از خوانندگان در حال حاضر. می گوید نانسی:

پارک در داخل راه رفتن فاصله در هر محله است. دنور کتابخانه های عمومی. رستوران های بزرگ…اگر شما بیش از حد مشغول تلاش برای مقایسه آنها را به رستوران ها در شهرهای دیگر.

می افزاید: اندرو:

این ماه با وجود عشق دو تا سه روز از ذوب آفتاب پس از هر بارش برف.

پاسخ رابرت:

Westwordمن دوست دارم همه این whiny پسران که در اینجا حرکت از مکان هایی مانند سیاتل. آنها به یاد من چقدر خوش شانس و خوشحال هستم به زندگی در این کشور زیبا در یک اقتصاد پر رونق که نکرده اند و با تجربه پس از دنور موسس و عجله طلا. ما باید حمل و نقل عمومی با بسیاری از مسیرهای دوچرخه سواری برای کسانی که کمتر خوش شانس از کسانی که از ما با ماشین. ما ممنوع سگ ترسناک و unhinged صاحبان. ما به اندازه کافی خوش شانس به یک شهردار که پشتیبانی از رشد و همیشه اجازه می دهد برای توسعه!

پسر اوه پسر من عشق کلرادو و اینها فقط چند دلیل که چرا!

نشان می دهد جو:

فراتر از رشد و دنور است که هنوز هم پر از وعده است. و در حالی که I-70 پر است از مردم رانندگی به کوه نگاه فراتر و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از uncrowded زیبایی.

توضیح می دهد که Zelda:

من سقوط در عشق با ملکه شهرستان دشت دقیقه من سوار Evans خیابان از من-25 به دانشگاه دنور در ماه سپتامبر سال 1980 و می دانستم که من می خواهم به خانه. من عاشق هر دقیقه از تقریبا چهل سال من در آنجا زندگی می کردند و هرگز برنامه ریزی شده در می روم. زندگی غیر منتظره و من منتقل کرد اما من نگه داشتن من 303 شماره تلفن به عنوان یک یادآوری.

متاسفم برای از دست دادن شما در موبایل و کامپیوتر!

چرا شما عشق دنور? دنیا اینجا ؟ آیا شما حرکت به کلرادو به عنوان به زودی به عنوان شما می تواند? ارسال نظر و یا ایمیل خود را در پاسخ به editorial@westword.com; ما به اشتراک گذاری پاسخ خود را در 303 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im