خواننده: شل شدن مشروب قوانین برای کمک به کسب و کار ؟ من تو را می دهد!

چه یک هفته برای این دولت در رستوران ها و کافه ها! روز دوشنبه شهردار مایکل Hancock دستور داد تمام رستوران ها و کافه ها در دنور بسته برای همه, اما, وانت drive-thru و خدمات تحویل از مارس 17. بعد از آن روز فرماندار Jared پلیس دستور داد تمام رستوران ها و کافه ها در سراسر دولت بسته برای یک ماه به جز برای کسانی که ارائه takeout و تحویل; او بعد از تمدید که سفارش از طریق آوریل 30.

و در عین حال یکی دیگر از پلیس دستور صادر شده در مارس 20, گسترش خدمات است که رستوران ها/میله های زندان هستند قادر به ارائه شامل مشروب وانت/تحویل…یک مزیت برای کسب و کار در تلاش برای پرداخت حداقل برخی از صورتحساب خود را.

می خوان:

او می داند ما رنج می برند.

پاسخ جفری:

چه سرد فرماندار. کاهش درد ،

یادداشت کول:

به عنوان آنها می گویند شسته و رفته اواسط روز پزشک دور نگه می دارد… درست است ؟

می افزاید: سام:

ارسال یک زن و شوهر جک و کک بیش با آن برگر….

پاسخ Lil:

شل شدن مشروب قوانین برای کمک به کسب و کارهای محلی? من تو را می دهد!

اما Kinga شمارنده:

مزخرف! اجازه بدهید من دو ویسکی در سنگ پرداخت 20 دلار و رفتن به خانه. چه یک بار تجربه. من نمی توانم صبر کنید برای رفتن به عقب! فقط به پرداخت دو برابر برای همین ویسکی از Argonaut (بطری) دریافت و آن را در یک sippy cup برای رفتن. چه یک ایده درخشان!

و کلینتون عجایب:

هنگامی که ما می تواند نه الکل تحویل من احمق ؟

توضیح می دهد که استفان:

من اعتقاد دارم که آن را گسترش می دهد که به رستوران ها که نمی افتد تحت آن شرایط صدور مجوز قبل از هدف اصلی که برای کمک به بیش از این کسب و کار کشش به شناور باقی می ماند دو تا سه ماه از در حال حاضر اگر آنها می توانند پس وجود دارد بیش از حد بسیاری از تعطیلی و شغل برای صنعت خدمات کارگران برای بازگشت به. گام های کوچک اما آنهایی که خوب برای اطمینان حاصل کنید.

و کیم عجایب:

خوب است که در آن علف های هرز تحویل ؟ تخته سنگ یکی است..

تخته سنگ در واقع یک علف هرز تحویل مجوز برای MMJ. آخرین جلسه کلرادو مقننه تصویب ماری جوانا پزشکی تحویل در سال 2020 گسترش به rec در سال 2012…برای شهرداری است که باید یک قانون در این کتاب اجازه می دهد آن را. تخته سنگ بود دنور نیست…پس دنور مقامات هستند که نیاز به بعدی حرکت می کند.
در این میان پلیس به صدور یک فرمان در 20 مارس که او اجازه می دهد منظقه در درمانگاه که باز باقی می ماند.

سفارش خود را به طور موقت تغییر مشروب قوانین برای رستوران ها صادر شد و در همان روز و به سرعت مورد استقبال محاصره eateries. چه شما فکر می کنم حرکت می کند ؟ آیا شما سعی هر یک از خدمات ؟ ارسال نظر و یا ایمیل [email protected] و ببینید که ما لیستی از رستوران ها/میله های که باز هستند برای بایگانی اطلاعات و تحویل (با یا بدون مشروب) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im