خواننده: کاربران ماری جوانا باید متوقف کردن سیگار کشیدن در طول ویروس ترساندن

خود قرنطينه و نشستن در خانه به عنوان حوادث و تجمعات عمومی هستند لغو شده به دلیل coronavirus نگرانی منجر خواهد شد بسیاری از ما برای شکستن بونگ اما سعی کنید به نگه داشتن آن استعمال ظروف به خودتان هشدار ما ساکن Stoner.

“شروع به سیگار کشیدن از دستگاه های خود را و توقف های رابط با دیگران — و نه فقط به دلیل COVID-19 اما از آنجا که میکروب ها و ویروس ها است که باعث سرماخوردگی flus و دیگر بیماری بیش از حد” هربرت Fuego مشترک در اخیر از یک Stoner ستون.

رابط طبیعی مکان های استراحت برای میکروب و هنوز هم می توانید آنها را حتی پس از پاک کردن با الکل و coronavirus است که قطعا در ذهن بسیاری از کاربران حشیش مهم نیست که چقدر آنها دود.

اما potheads می شود و حتی بیشتر در معرض خطر پس از, سیگار کشیدن, با توجه به یک خواننده یک پرستار ثبت شده است. می گوید کلر:

آنها باید متوقف کردن سیگار کشیدن چیزی. دوره. شاید استفاده از خوراکیهای? افراد سیگاری بسیار بالاتر شانس تبدیل شدن به طور جدی بیمار با COVID19.

پیتر Pryor دکتر که صاحب گندم ریج ماری جوانا پزشکی عمل Doc موریسون موافق است. او را گفتن است بیماران و دوستان به طور یکسان به سوئیچ از سیگار به خوراکیهای در طول بیماری همه گیر. “توقف استفاده از ریه های خود را برای سیگار کشیدن ماری جوانا. این یک ریه صدمه و این چیزی است که اکثر مردم نگران هستند با این COVID-19 چیزی که” او توضیح می دهد. “این مهم ترین چیز است اما آن را می توانید شکستن این سد در ریه های خود را, و این چیزی است که ما نگران در مورد حق در حال حاضر.”

یکی دیگر از خواننده در نگاه به مسئله از نقطه نظر های مختلف, تعجب آنچه اتفاق می افتد برای همه به اشتراک گذاشته مفاصل در کنسرت های موسیقی و جشنواره ها. می گوید کریس:

تابستان کنسرت در حال رفتن به جالب

اما کریس به جواب و پاسخ:

لغو شد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Coronavirus همه گیر است و تحت تاثیر جامعه شاهدانه در بیشتر راه بیش از شکستن مشترک محافل. چند شاهدانه و کنف نمايشگاه را لغو و یا به تعویق افتاد خود را از رویدادهای برنامه ریزی شده در این بهار و گلدان مهمان نوازی شرکت ها منع مشترک استعمال ظروف در حالی که افزایش بهداشت و اجتماعی فاصله.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم coronavirus همه گیر را تحت تاثیر قرار کلرادو شاهدانه صنعت ؟ ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de