در ماه اوت سال 2017, تیلور سویفت برنده جنسی-حمله کت و شلوار مدنی در برابر سابق KYGO DJ David مولر که می خواهم groped او در طول سال 2013 ملاقات و خوش آمد می گوید. که دنور trial — خسته کننده, قربانی شک, بدتر گالوانیزه او سویفت می گوید: در لانا مایر از دست Americana جدید Netflix مستند chronicling مجری حرکت برای شکستن او را دیرینه و آشکار سکوت در سیاست است.

قبل از آن محاکمه سریع بازگو در این مستند او فکر می کرد که “یک دختر خوب نیست زور نظرات خود را بر مردم را ندارد و مردم ناراحت کننده است.” در طول چند سال گذشته هر چند او آموخته است که به مراقبت کمتری در مورد جهانی دوست داشتنی است.

چیز خوبی بیش از حد چرا که برندان می پرسد:

او هنوز هم مربوطه ؟

پاسخ Bradley:

مربوطه ؟ او ساخته شده $180 میلیون دلار فقط در سال 2018…. او به معنای واقعی کلمه بالاترین دستمزد افراد مشهور در جهان است. بله. من فکر می کنم که شمارش به عنوان مربوطه.

می افزاید: بروس:

نگاه من شده اند در تلاش من سخت برای جلوگیری از گوش دادن به موسیقی او اما شب گذشته بالا من فکر کردم چه خبره. و این بود که بد نیست. من به فروش می رسد. از شما خواسته اگر او هنوز هم مربوط: من 47 ساله…شما به من بگویید.

می گوید: برایان:

او یک ادم سفیه و احمق. سیاست و موسیقی را مخلوط نیست…. من همه برای برابری و حفاظت از زنان اما نگه داشتن موسیقی و سیاست از هم جدا کنید. موسیقی به معنای آوردن مردم با هم تقسیم نمی آنها را.

شمارنده نائومی:

انجام تحقیقات خود را. موسیقی به عنوان یک شکل از بیان همواره سیاسی از آغاز بشریت است.

یادداشت روبرتا:

آن را سخت به نگه داشتن آنها را از هم جدا هنگامی که کسی به معنای واقعی کلمه تجاوز او در حالی که او انجام شده بود او که در موسیقی بود. او فقط قرار است به چشم پوشی از آن ؟

یادداشت آستین:

برخی از انقلابی ترین هنرمندان در طول تاریخ شده اند و فعالان سیاسی با شروع به ویژه با بلوز در جنوب و سپس ریشه به هنرمندان مانند Johnny Cash هنک ویلیامز ویلی نلسون و سپس به صلح و عشق دوران با جیمی هندریکس, درب, جانیس جاپلین باب دیلن نیل یانگ و سپس با بیشتر مربوط هنرمندان از دهه 90 به عنوان مثال مانند ابزار, نیروانا, Pearl Jam و بیشتر.

نتیجه گیری استفانی:

من قطعا یک فن از هر چیزی “پاپ” اما تصادفا این مستند بود و آن را شسته و رفته برای دیدن تکامل به عنوان یک انسان است. من مطمئن هستم که بسیاری از مردمی خواهد بود و مهم در مورد او انجام نمی دهد به اندازه کافی اما من امیدوارم که او همچنان به رشد و پیدا کردن صدای خود را — من آرزو می کنم بیشتر مردم به استفاده از پلت فرم خود را برای حمایت از افراد دیگر است.

“چیزی متفاوت است در زندگی من به طور کامل و unchangeably مختلف از جنسی-حمله به دادگاه” سویفت می گوید: در این فیلم که برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس در ماه ژانویه است. “من واقعا نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد آن است. و من فکر کردم به خودم زمان آینده وجود دارد از هر فرصتی برای تغییر هر چیزی را شما بهتر می دانید آنچه شما برای ایستادن و آنچه شما می خواهم می گویند.'”

آنچه شما باید انجام دهید می گویند در مورد تغییر در سویفت روش ؟ آیا سیاست و موسیقی مخلوط ؟ ارسال نظر و یا ایمیل editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de