خواننده: هیچ کاری بدون اجاره

با هزاران نفر از اخراج در دنور در این هفته مستاجرها نگران هستند که آیا آنها به زودی خود را از دست خوابگاه و باد کردن در خیابان در وسط یک بیماری همه گیر.

در تلاش برای کاهش چنین ترس کلرادو آپارتمان در انجمن فقط با صدور یک سری از توصیه ها برای اجاره-مسکن ارائه دهندگان که شامل waiving هزینه های تاخیر در اجاره بها را افزایش می دهد و صرف نظر کردن از اخراج از آوریل 30. اما هستند کسانی که ارائه دهندگان خدمات پرداخت ،

می گوید Rebekah:

برای اولین بار در هفت سال, من نامه ای را بیان کرد که اجاره شد و با توجه…آنها مطمئن مستاجران می دانستم که هیچ بخشش…

می افزاید: دبورا:

معدن ما فرستاده یک نامه گفتن پرداخت و یا آنها را شخصا اخراج ما. وای!

نظرات Jon:

صاحبخانه در یک پاراگراف می گوید که آنها هنوز هم در انتظار شما را به پرداخت در زمان.

پاراگراف بعدی می گوید به صبر و شکیبایی با آنها را به عنوان آنها کشف کردن چگونه به رفع مسائل و پاسخ به سوالات و دیگر گه.

صبر برای من اما پرداخت تا پمپاژ.

تفاله.

شمارنده Alyce:

در واقع من می دانم که چند صاحبخانه. هیچ یک حریص هستند. که آنچه “درآمد املاک” قرار است به: درآمد. صاحبخانه نیست trashing خواص خود را. آنها نمی رخنه در پوشش تاریکی ترک شخص دیگری به پرداخت بدهی های خود را. آنها نامیده می شوند در وسط شب برای رفع سرشار توالت شکسته, لوازم, ویندوز, وسایل. چگونه می توانم شما فرض کنید یک فرد می شود صاحبخانه ؟ آن را فقط شناور پایین از آسمان و آنها را از طریق همه که ؟

پاسخ گرگوری:

هیچ کار بدون اجاره. دوره.

یادداشت Kyle:

من دوست دارم که این فرد به طور متوسط است قرار است به ماه از پس انداز و در عین حال این شرکت در حال گریه کردن است که آنها ممکن است مجبور به بستن پس از چند هفته از درآمد کاهش می یابد. آجیل.

نتیجه گیری کارولین:

آیا آن را نمی فوق العاده مهربان حرکت اجازه می دهد تا حداقل یک ماه رایگان اجاره ؟ این شامل مالکان کسب و کارهای کوچک که تا به حال به کسب و کار خود را/فروشگاه. فکر می کنم در مورد آن صاحبخانه! من یک احساس است که شما جیب پر. فقط یک فکر است. شفقت!!

شهردار مایکل Hancock روشن ساخته است که در آن او می ایستد در اخراج در دنور. در طول مارس 16 کنفرانس مطبوعاتی اعلام پایان در محل رستوران و بار, خدمات, Hancock, گفت که “در حال حاضر زمان به اخراج مردم از مسکن خود را.” به عنوان یک نتیجه کلانتر نمایندگان اختصاص یافته به این وظیفه شده اند مستقر “به مناطق دیگر نیاز است.”

و در طول 20 مارس کنفرانس مطبوعاتی فرماندار Jared پلیس نیز با اشاره به این که دولت فدرال در جای خود قرار داده شصت روز تعلیق از فروش اموال به رهن و اخراج برای کسانی که با وام نظارت توسط دولت فدرال تامین مالی مسکن آژانس. پلیس تشویق همه وام دهندگان در سطح دولت و بخش خصوصی به دنبال کت و شلوار و نام صاحبخانه را به خودداری از اخراج و یا مرتبط با آن مجازات در حال حاضر.

نگران اخراج احتمالی? دیدن کلرادو آپارتمان در انجمن منابع برای مستاجرها در اینجا. و اگر شما یک پیشنهاد برای وضعیت چگونه می توانید کاسته ارسال نظر و یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im