آیا سگ و ناهار خوری مخلوط ؟ آنها در اجواتر بازار عمومی که در آن سگ در ابتدا مجاز (هر چند که رفتن به تغییر در مارس 1). اما نه هر کس است یک فن از کانین در رستوران ها برای انواع مسائل.

به عنوان آشپز جیمی فیدر یادداشت اخیر خود تکان دهنده گلدان که تکل موضوع “شما نمی توانید انتظار هر کس به خوب خود را با سگ و یا هر حیوان در هر محیط است.”

به عنوان مثال وجود دارد Lorrie که می گوید:

من شام خوردن با سگ من وقتی که من غذا خوردن در خانه. وقتی که من بیرون بروید من نمی خواهم به شام خوردن با من سگ یا هر کس دیگری.

پاسخ Kimberly:

من در آلمان زندگی می کردند برای یک دوره از زمان در حالی که شوهر من در خدمت. ترین کافه/رستوران ها اجازه می دهد سگ ها در پاسیو و همچنین واقعی ایجاد, ارائه شده آنها به خوبی رفتار. آن را فوق العاده خوب برای آوردن سگ همراه و او را به نشستن در زیر میز ناهار خوری به خصوص هنگام انجام سفر روز…داشتن توانایی او را تقریبا در همه جا با من بود refreshingly مناسب است. این فرهنگی برای مطمئن: آلمان به مراتب بیشتر سگ پسند و یکی از چیزهایی که من را از دست ندهید در مورد در مورد زندگی در خارج از کشور.

شمارنده آلفرد:

نمی خواهد رفتن به لانه به خوردن. یا به یک رستوران است که اجازه می دهد تا سگ زیر میز.

می افزاید: اخگر:

تنها اگر خود را صاحبان محترم و مسئول است. نه هر کس می خواهد فضایی خود را مورد تاخت و تاز یک حیوان در حالی که آنها در حال غذا خوردن. من از ذهن نیست اگر کسی سگ در یک پاسیو به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی التماس از من و یا در فضا.

می پرسد مایکل:

لطفا به من توضیح دهید که چگونه سگ در اتاق ناهار خوری که چیزی برای انجام با آمادگی برای مواد غذایی و یا امنیت ؟ مگر اینکه شما سگ در حال اجرا در اطراف آشپزخانه و پیاده روی و سپس دوباره سعی کنید….

من سگ ها احتمالا بیشتر “پاک” بیش از نیمی از فرزندان من در رستوران. و حتی برخی از بزرگسالان تا به حال کمتر حمام در ماه گذشته از سگ. شما نمی مانند سگ ؟ بزرگ. برای شما خوب است.

اما سعی نکنید به فروش این bullcrud که شما در حال تلاش برای فروش.

یادداشت Tegan:

احتمالا منفور نظر در اینجا, اما آیا سگ شما واقعا می خواهید به کشیده می شود با شما در همه جا ؟ بسیاری از سگ نگاه واقعا تاکید کرد که احاطه شده توسط یک دسته از مردم در پاسیو. من نیز یکی از آن افراد نسبت به سگ ها; به نظر می رسد مانند مردم گاهی اوقات بیشتر در مورد مراقبت سگ از افراد دیگر است.

نتیجه گیری کریس:

به انجمن خوش آمدید Colorado.

نتیجه گیری فیدر: “در نهایت هر چند آن را به کسب و کار به صراحت تعریف قوانین خود را از نامزدی (در چارچوب قانون) وقتی که می آید به حیوانات خانگی اما به عنوان hospitalitarians ما یک زمان سخت گفت نه. من را تشویق همه ما برای تنظیم پارامترهای بهتر از همه مهمانان ما. اگر شما می خواهید به سگ خود را در هر نقطه که شما بروید و سپس به دنبال eateries و فروشندگان مواد غذایی که از ذهن نیست commingling از حیوانات, مو شوره و مواد غذایی است. وجود دارد شما خواهید پیدا کردن همفکر شام در فضای کسب و کار که در آن انتظار این است که وجود خواهد داشت سگ. آن را یک پیروزی برای همه درگیر است.”

چه چیزی شما فکر می کنم سگ های مواد غذایی در سالن? در رستوران ها? ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im