شما می توانید یک آبجو پس از کار, اما شما هنوز هم نمی توانید مصرف حشیش…نه اگر شما می خواهید برای تضمین است که شما می توانید کار خود را به هر حال.

خانه بیل 1089 معرفی شده توسط نماینده Jovan ملتن را محافظت کارکنان از اخراج کردن ساعت گلدان استفاده تحت همان قانون فراهم می کند که حفاظت به الکل و دخانیات مصرف کنندگان…اما گروه های کسب و کار به انتظارنشسته بودند تا به شهادت در برابر آن و خانه امور کسب و کار و کار کمیته رای پایین پیشنهاد در فوریه 19.

خوانندگان شد و سریع برای پاسخ به اخبار. می گوید: Ed:

نیکسون-عصر کلاله هنوز زنده و سالم است.

نشان می دهد کالین:

برو جلو و پاپ همه کسانی که قرص ،

می افزاید: جو:

جست و خیز علف های هرز, اما پیش بروید و نوشیدنی تمام شب و به کار می آیند hungover. چه اتفاقی افتاد به “درمان ماری جوانا مانند الکل”?

یادداشت جیمز:

همه شما باید به درک مسئولیت آن را قرار می دهد در یک کارفرما; تا کافی تست در دسترس است که لایحه نباید عبور کند.

می افزاید: کارن:

آن را درون منفجر حال حاضر دولت جدید قانون برخورد با مواد مخدر-محل کار عمل از سال 1988 به خصوص با کارکنان فدرال در دولت و شرکت با قراردادهای فدرال. به احتمال زیاد در سراسر کشور شرکت خواهد شکایت دولت از آنجا به منظور تطابق با قانون دولت از آن خواهد خود را به مخاطره اندازد قراردادهای فدرال و دادگاه های فدرال خواهد با آنها طرف با توجه به برتری بند.

پاسخ بابی:

نوادا است این قانون در محل. آسمان صاف نشده کاهش یافته است.

نشان می دهد دیوید:

شاید آن زمان برای یک شهروند ابتکار…درخواست!

نتیجه گیری جرمی:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

صبر کنید…من فکر کردم دموکرات ها بودند “همه چیز در مورد مردم ،

به نظر من که با آنها کاملا در قدرت در اینجا در کلرادو است که آنها می توانند با تصویب هر قانون آنها می خواهند به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی کند در برابر این لایحه از حقوق یا کلرادو یا ایالات متحده آمریکا قانون اساسی. (ماری جوانا نیست در برابر دولت فدرال یا قانون اساسی آن را تنها در برابر قانون فدرال است.)

شاید همه شما ممکن است بخواهید به یاد داشته باشید این زمانی که بعد از انتخابات اطراف می آید و شاید به محلی خود را آزادیخواه نامزد یک شات در این کار است. شما نمی تواند انجام دهد هر گونه بدتر در انتخاب افراد به عنوان شما در حال حاضر.

تحت Melton, لایحه, کارمندان و کسانی که مشغول به کار تحت دستورالعمل های فدرال و همچنین به عنوان کسانی که واجد شرایط مشاغل گویا با الزامات ممنوعیت استفاده از ماری جوانا نمی شده اند قادر به استفاده از قانون به عنوان حفاظت از اخراج شدن. نمایندگان از همه فن حریف کسب و کار گروه شهادت دادند که حفاظت از خارج از وظیفه استفاده از ماری جوانا می تواند ایجاد آینده پرونده های حقوقی بیش از فسخ با وجود کلرادو که در دولت خواهد شد که در آن کارکنان می تواند اخراج می شود برای عملکرد ضعیف.

اکثریت نمایندگان در کمیته توافق با ملتن که این موضوع باید رسیدگی شود اما آنها ترسیده بودند با عدم کافی علمی اختلال تست برای استفاده از ماری جوانا و همچنین ادعا می کند از این لایحه را مخالف که این لایحه را به کمتر محل امن در سراسر کشور.

شما چه فکر ملتن پیشنهاد? این کمیته عمل ؟ ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار marijuana@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im