خواننده: از 420 متحرک لغو شود ؟ خوب.

ما نمی شگفت زده هنگامی که خبر کاهش یافته است که FlyHi 420 جشنواره برنامه ریزی شده برای مارس 20 در مرکز اجتماعات پارک بخشی از جشن سالانه به صورت غیر رسمی شاهدانه تعطیلات لغو شد به دلیل coronavirus نگرانی. چه شد ما را شگفت زده بود که چگونه بسیاری از خوانندگان نمی مراقبت در مورد از دست دادن رایگان جشنواره و کنسرت که به طور منظم به جذب هزاران نفر از غیر تحریم weed smokers به پارک.

اما پس از آن زمانی که حشیش مصرف کنندگان شروع به جمع آوری در آن پارک در آوریل 20 دو دهه پیش حشیش بود و نه قانونی در کلرادو. این تغییر برای اولین بار با ماری جوانا پزشکی و سپس رای دهندگان تصویب اصلاحیه 64 در سال 2012 قانونی تفریحی ماری جوانا. با توجه به این که آیا کلرادو هنوز هم نیاز به یک بزرگ 4/20 رویداد ؟

با توجه به بنی:

آن را گنگ به هر حال. آن را قانونی در حال حاضر.

پاسخ Jenn:

بنابراین مشروب و نوشیدنی ما برای روز سنت پاتریک. این است که گنگ است ؟ ما را ترک weed smokers به تنهایی.

جان یادداشت:

این خوب است چون کسی است که تو دام تفکر هر سرفه یک موشک پر از میلیون ها نفر از coronavirus رفقا.

امتیاز کلی:

شاهدانه است که هرگز لغو شد مگر اینکه خود را تنها پلاگین قرنطینه است.

نتیجه گیری شین:

این ماه تمام است 4/20…

از لغو از 420 متحرک نیست و تنها تأثیری که coronavirus تا به حال در کلرادو شاهدانه جامعه است. درست مانند فروشگاه های مواد غذایی, درمانگاه ها در سراسر دنور شاهد افزایش خرید و فروش در طول هفته در حالی که دولت برای اولین بار ماری جوانا تحویل مجوز صادر شده به پزشکی درمانگاه در بولدر; گلدان-صنعت نمایندگان در حال رایزنی دولت و دولت های محلی به سرعت پیگیری بیشتر تحویل مجوز به عنوان خود انزوا را افزایش می دهد در میان Coloradans تلاش برای پهن کردن coronavirus منحنی.

و این هفته به این نتیجه رسیدند با فرماندار Jared پلیس صدور دستورات است که اجازه می دهد تا برای منظقه در درمانگاه ها (که باز باقی می ماند به صورت درون خرید) و همچنین استفاده از پزشکی از راه دور برای MMJ بیمارانی که نیاز به دکتر تایید برای تمدید/برنامه های کاربردی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im