“آیا دنور بیش از حد بسیاری از رستوران ها?” این سوال جیمی فیدر خطاب در اخیر “تکان دهنده گلدان” ستون. او پاسخ خواهد داد ؟

“این غرش احساسات به دنیا آمد و از ناکامی در به چالش کشیدن صنعت به نظر می رسد بله. اما نارضایتی صرفا نشانه ای از آنچه که من آمده ام به تماس رستوران اشباع پریش سندرم” او نوشت. “من باور دارم که گزینه های بیشتری ایجاد رقابت است که موجب جمعی نوار. به عنوان دنور رشد می کند بنابراین آیا آن غذا صحنه پوشا طیف ارائه شده از چرب-قاشق مفاصل به سفید کتانی موسسات. اما روز قیامت عناوین مانند “وجود دارد هیچ جایی برای هر رستوران ها” رستوران های کسب و کار آنلاین و “با تشکر از دیوار و خیابان وجود دارد و ممکن است بیش از حد بسیاری از رستوران ها” در نیویورک تایمز نشان می دهد که صنعت مشتاق کارشناسان اختلاف نظر دارند.”

اما بسیاری از خوانندگان ما مخالف با کسانی که “کارشناسان.” می گوید: تیموتی:

البته که نه. وجود دارد دقیقا به عنوان بسیاری از رستوران ها به عنوان بازار پشتیبانی می کند.

یادداشت رابی:

پانزده سال پیش وجود نداشت گه.

می افزاید: بابی:

من فکر می کنم رقابت مطرح شده است و این بار به طور قابل توجهی در طی شش سال یا بیشتر. ما رفت و از شدت آشپزی به چالش کشیده شهر محترم و من شک دارم که نوار را مطرح و حتی شاید به نقطه ای از نخبگان است. من همه مقررات که در آن مورد نیاز است اما تا زمانی که کارآفرینان جوان نگه داشتن باز مبتکر سرد رستوران کثیری خواهد آمد.

پاسخ نیک:

و من هنوز هم هرگز نمی تواند تصمیم می گیرید که در آن به خوردن.

می پرسد توماس:

آیا شما تا کنون سعی به گرفتن یک جدول در روز جمعه یا دوشنبه شب??

پاسخ Carissa:

آیا شما تا کنون سعی ناهار خوری در یک شنبه? رستوران نیاز به بیش از جمعه/شنبه برای زنده ماندن.

نتیجه گیری هارون:

اگر جمعیت/محله نمی تواند حفظ آن خواهد شد. آسان است که به عنوان.

فیدر به تازگی شنیده ام از یک جانباز آشپز کسی که می خواهد به دولت های محلی به شفاعت با محدود کردن کسب و کار و مشروب مجوز. “دنور به سادگی بیش از حد بسیاری از گزینه ها (که چنین چیزی وجود دارد),” آشپز نوشت. “مفاهیم’ و ‘تم’ پاسخ نیست…. راه حل این است که اجازه دهید حدود یک سوم از آنها و نگه داشتن آنها را بسته است. هیچ مقررات ساخت این صنعت در دنور فرار و خطرناک برای صاحبان و بسیار تشدید برای شام. این بیش از حد اشباع از رستوران ها است که در واقع صدمه زدن به دیگر موسسات. وجود دارد نیاز به یک قانون تصویب شده در دنور است که تنها اجازه می دهد تا برای بسیاری از کسب و کار مانند این خاطر از همه است.”

فیدر مخالفت با آن — “من احساس می کنم درد خود را, اما من می توانم لرزش چشم انداز است که اگر شما آن را خوب انجام دهد و انجام آن را بهتر از هر کس دیگری شما دیدن موفقیت پایدار برای تا زمانی که شما کار در بالاترین سطح” او نوشت — و به طوری که بسیاری از خوانندگان ما.

شما چه فکر میکنید در مورد مترو دنور ناهار خوری صحنه ؟ وجود دارد بیش از حد بسیاری از رستوران ها? باید دولت درگیر ؟ ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار editorial@westword.com; ما به اشتراک بگذارید بیشتر در این نامه به سردبیر ستون در فوریه 13 موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im