این هفته, کارلوس سانتانا و زمین و باد و آتش اعلام کرد که آنها به اشتراک گذاشتن یک مرحله — برای اولین بار — در معجزه فوقالعاده 2020 تور با دنور توقف در ژوئیه 1.

“این یک شادی بزرگ و افتخار به همکاری-به اشتراک گذاری موسیقی با شکوه عناصر زمین باد و آتش. ما مشتاقانه منتظر به لذت و شادی و وجد!” اشاره کرد سانتانا در بیانیه ای اعلام کرد این تور است. “من احساس می کنم مثل یک مرد 20 ساله در مرحله پخش با باند و ارائه آنها انرژی باور نکردنی بر روی هر آهنگ. زمانی که ما به این مرحله ما می دانیم که ما را لمس قلب خود را و شما را به آواز خواندن, گریه, خنده و ترک نگرانی و ترس خود را پشت سر گذاشت. نشان می دهد از ویژگی های این بازدید دیروز امروز و فردا…با انرژی!”

در دنور نشان می دهد نیز در پپسی سنتر که قرار دادن یک دمپر در برخی از شور و شوق بیش از این جفت شدن. می گوید جونی:

عشق این گروه است. Hate Pepsi Center. اتلاف پول خوب است.

نشان می دهد دانیل:

پپسی مرکز وحشتناک برای کنسرت. این موسیقی نوابغ باید بازی زیر ستاره ها در صخره های سرخ!

پاسخ Linda:

کنسرت در فضای باز در تابستان در سنگ قرمز را کامل بوده است.

شمارنده Emilano:

من نمی خواهد تکرار می کنم من نمی خواهد صرف 300 دلار دوباره به تماشای شهروندان ارشد انجام در یک کنسرت در حالی که با پوشیدن یک ماسک اکسیژن.

می افزاید: Stefanie:

چرا آنها همیشه باید خوب کنسرت در وسط دنگ هفته!?! و هزینه یک دست و پا برای بلیط!?!

برای چند تن از اعضای زمین باد و آتش دنور نشان می دهد خواهد بود زادگاه کنسرت. Philip Bailey لری دونن و اندرو Woolfolk همه پیوند های عمیق به این شهر شدند و القاء به کلرادو Music Hall of Fame در سال 2017.

“ما هیجان زده به سنگ ایالات متحده آمریکا در کنار دوستان ما کارلوس سانتانا و باند خود را با خود به خارج از نمودار نوازندگی و انرژی بالا نشان می دهد گفت:” بیلی در اعلام. “ما در حال رفتن به را توانا عناصر جهان به مرحله و طرفداران در سفر آنها را هرگز فراموش نکنید. این است رفتن به یک انفجار!”

در اواسط هفته یا نه پپسی مرکز یا نه…شما خرید یک بلیط به صورت معجزه آسا فوقالعاده 2020 تور? ارسال نظر و یا ایمیل editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de