به نظر می رسد که دنور مدارس آموخته آن درس پس از اولین برف در سال جدید, زمانی که DPS تصمیم به تاخیر در شروع بار در فوریه 4 به جای لغو مدرسه در دسترس نباشد. اما در روز جمعه, فوریه 7, DPS لغو مدرسه در مجموع پس از طوفان دیگری کوبیده منطقه مترو.

اگر خواننده پاسخ به آوارگان تصمیم ثابت می کند هر چیزی آن است که آن را سخت به یک مدرسه مدیر. می گوید: آنتونی:

آوارگان مقامات باید از کالیفرنیا. این کلرادو, damn it. آن قرار است به برف.

می افزاید: Alana:

Coloradans در حال گرفتن ضعیف و بی بنیه!

توضیح می دهد لری:

من خدا را شکر برای این مردان/زنان آنها را به کار سخت به انجام. جای من می خواهم آنها را اشتباه پنجاه بار و انصراف از مدرسه هنگامی که آن را مورد نیاز از آنها را به ضرب اشتباه یک بار.

استدلال می کند کریستوفر:

ما با استفاده از خواب بیدار 30″ تفکر “شیرین روز برفی. صبر کنید آنچه را که صدا ؟ Awwww, آن را لعنت اتوبوس مدرسه!” بچه ها در حال گرفتن نرم این روزها!

می گوید: اریک:

من نشان می دهد که این منتقد در 2:30 صبح و دیدن شرایط است که تعیین آن تصمیم گیری قبل از عبور از چنین کور قضاوت در آن تصمیم گیرندگان.

نتیجه گیری راب:

یک روز برفی, مردم, شکایت
همین حالا یک روز برفی, مردم, شکایت
حق تماس اشتباه تماس بگیرید ؟
خشم و تحقير
ضد اجتماعی رسانه ها می دهد خروجی برای همه آنها را!

برف در فوریه 7 بود عمیق تر از در فوریه 4, زمانی که آوارگان مقامات, اعلام دو ساعت دیر شروع می شود. اما به عنوان بسیاری از مربیان ما با آنها صحبت کردم به ما گفته اند در طول سال ها این فرمت اغلب نتایج در یک هدر رفته مدرسه بعد و این چیزی است که اتفاق افتاد این زمان در اطراف.

در واقع بسیاری از والدین زندگی در این منطقه تصمیم به فرستادن کودکان خود به مدرسه در تمام روز سه شنبه در نتیجه حضور و غیاب که پایین بود 50 درصد و یا بیشتر در بسیاری از امکانات با توجه به منابع ما. تحت این شرایط آن را بی معنی برای معلمان به معرفی مواد جدید از حداقل نیمی از دانش آموزان را فورا پشت همسالان خود. همین دلیل است که اکثر معلمان ما با آنها صحبت کرد و تغییر چرخ دنده ها و بررسی های قبلی مواد یا پر وقت اضافی با نشان دادن فیلم.

شما چه فکر میکنید در مورد DPS تصمیم در فوریه 4? در فوریه 7? اجازه دهید ما می دانیم در یک نظر یا در editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de