به تازگی منتشر شده درنده کری جی اسمیت همچنان به حرکت در اطراف شیراز, لازم نیست که به ثبت نام به عنوان مجرم جنسی

لیک ال سینور (CBSLA) — انتشار یک محکوم مجرم جنسی منجر به هشدارها از مأموران اجرای قانون در سراسر رودخانه نارنجی و سن دیگو شهرستان اطلاع رسانی به ساکنان که او ممکن است در این نزدیکی هست.

59-ساله کری جی اسمیت روز سه شنبه منتشر شد از دولت روانپزشکی مرکز پس از 21 سال است.

او برای اولین بار اعتراف کرد در سال 1999 پس از همسر خود را به مقامات نامه او گفت: او نوشت: جزئیات اعمال جنسی او رویا پردازی در مورد داشتن با 7 سال.

اسمیت مورد نیاز برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی پس از شفاعت گناه را به یک سال 1985 بزه جنسی جرم مربوط به یک کودک است. که ثبت نام مورد نیاز برداشته شد در سال 2005 به دلیلی نامعلوم باعث مقامات و مردم محلی به اصرار فرماندار به آن دوباره.

در حال حاضر اسمیت است و نه نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی و انتظار می رود به بازگشت به زندگی در اورنج کانتی.

“ما شده اند قادر به دریافت هر گونه پاسخ های خوب به عنوان به همین دلیل ما در حال هل دادن برای پاسخ به این سوالات و ما در حال رفتن به فشار پایین هر تصور خیابان برای دیدن اگر ما می توانیم او را در رجیستری گفت:” اورنج کانتی Assemblywoman Cottie پتری-نوریس. “خط پایین این است که این یک خطر برای جامعه ما یک خطر برای بچه های ما و او نباید زندگی در جامعه ما بدون نظارت.”

روز شنبه, تاج پلیس گفت که او در آنجا ماند به طور موقت در این شهر است. روز یکشنبه اسمیت از چک به یک هتل در لیک ال سینور جرقه تظاهرات در خارج از ساختمان از خشم مردم محلی است.

همانطور که از دوشنبه, مقامات گفت: اسمیت گذشته دیده می شد در شمال شهرستان متل.

سن دیگو کلانتر گفت: آنها در حال نظارت بر اسمیت نگهداری و حفظ خواهد کرد ساکنان تا به امروز در مورد جایی که او در آینده است با وجود او نیست که تحت هیچ نظارت رسمی.

در ضمن مادر یکی از این قربانیان است که در حال حاضر یک فرد بالغ و گفت: CBS2/KCAL9 او نگران است که الگوی اسمیت جابجایی منطبق با مکان از قربانیان خود را.

“به من گفته شد که در آن متوقف می شود و بسیاری از آنها وجود دارد که قربانی خود را در گذشته که زندگی در این مناطق” لین Rinner گفت. “من نمی دانم چرا او را عذاب ما در برخی بیشتر است؟”

همانطور که از روز دوشنبه بیش از 21000 نفر را امضا کرده اند Change.org دادخواست خواهان اسمیت به ثبت نام دوباره به عنوان یک مجرم جنسی پس مردم آگاه خواهد شد اگر او در جامعه خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de