رکورد شکستن درجه حرارت می تواند بالا 120 درجه در بخش هایی از یکشنبه SoCal

لس آنجلس (CBSLA) — رکورد شکستن درجه حرارت دوباره انتظار می رود یکشنبه به عنوان موج گرما تاریخی جارو از طریق کالیفرنیا.

سرویس ملی آب و هوا می گوید درجه حرارت تا روز سه شنبه شروع به خنک شدن نخواهد کرد، و حتی پس از آن برای هفته بالاتر از حد طبیعی باقی خواهد ماند.

به گزارش NWS، انتظار می رفت که ارتفاعات گسترده یکشنبه بین 105 تا 115 درجه باشد و در برخی مناطق می توانست 120 درجه (از جمله در پالم اسپرینگز) را بالا برد، به گزارش NWS، که افزود خطر آتش سوزی از طریق این دوره از اواسط هفته بالا باقی خواهد ماند.

روز شنبه دره سن فرناندو با ضربه زدن وودلند هیلز به رکورد ۱۱۸ درجه و بربنک رکورد ۱۱۴ درجه خود را گره زد.

“وای! این گرما باورنکردنی است. منظورم این است که سوزانده می شود.» رابرت نیومن، ساکن می گوید. “من امروز کالری زیادی سوزانده ام، این برای اطمینان است، و قطعا امروز احتمالا آب بیشتری نسبت به تمام هفته نوشیدم.”

پاتریشیا ویندزور، یکی دیگر از ساکنان، گفت که او در بربنک به دنیا آمده و بزرگ شده است، اما آب و هوای گرمی مانند این را تجربه کرده بود.

به دنبال امداد، برخی از ساکنان به دریاچه ها و پارک ها گله کردند. دریاچه بالبوآ در انسینو با خانواده هایی که در زیر درختان پناه می گرفتند بسته بندی شده بود و دیگران امیدوار بودند که در حالی که همراه با قایق های روی دریاچه دست و پا می کردند، نسیم کمی به دست بیایند.

رستوران ها در سراسر دره نیز گزارش کاهش سرعت در کسب و کار با توجه به گرما، از جمله در Burbank، که در آن بسیاری از گسترش صندلی در فضای باز به دلیل COVID-19.

ناتالی سیمپسون، سرور می گوید: «من احساس می کنم امروز، همان طور که گرم بود، امروز قطعاً کندترین روزی بود که فکر می کنم تا به حال کار کرده ام.»

انتظار می رود موج گرما تا ابتدای این هفته ادامه یابد. برای فهرستی از مراکز خنک کننده، اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر