تفریحی گلدان فروش ایجاد $52 میلیون در ایلینوی درآمد در شش ماه اول

از ژانویه ایلینوی ساکنان و بازدید کنندگان را به صرف حدود 240 میلیون نفر در قانونی تفریحی ماری جوانا تولید $52 میلیون دلار درآمد دولت با توجه به انتشار اخبار از فرماندار ،

که $34.7 میلیون در آمد از مالیات مالیات غیر مستقیم در حالی که 18 میلیون دلار در آمد از مالیات فروش.

                                                                                                                                                                                                                       

در قانون 8 درصد از این درآمد به اشتراک گذاشته خواهد شد با دولت های محلی در حالی که Illinois Department of Revenue برآورد $25.9 میلیون از مالیات غیر مستقیم و مالیات فروش خواهد شد به کارگردانی به دولت را به درآمد عمومی صندوق.

همچنین بر اساس قانون 25 درصد از درآمدهای جمع آوری شده از تفریحی شاهدانه فروش خواهد بود و مجددا از طریق R3 برنامه (بازیابی سرمایه گذاری مجدد و تجدید) در جوامع شده اند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیستم قضایی و رسیدگی به سوء مصرف مواد و پیشگیری و سلامت روانی و نگرانی است.

R3 برنامه روز سه شنبه اعلام کرد $31.5 میلیون در اعطای فرصت به سازمان های کار در طول تاریخ جوامع محروم در سراسر ایالت ایلینوی است.

“ایلینوی انجام داده است و بیشتر برای قرار دادن عدالت و حقوق صاحبان سهام در خط مقدم این صنعت بیش از هر دولت دیگر در کشور ما در حال حصول اطمینان از جوامع شده اند که صدمه دیده از جنگ با مواد مخدر باید این فرصت را به شرکت” رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر گفت: در انتشار اخبار.

                                                                                                                                                                                                                       

اعلام سیگنال های پیشرفت برای یکی از قانونی لایحه سه اصلی عدالت اجتماعی اقدامات است. دیگری است که با هدف اجازه دادن به گروه های از مناطق به طور نامتناسبی تحت تاثیر جنگ با مواد مخدر برای به دست آوردن مالکیت سهام در این صنعت متوقف شده میان صدور مجوز تاخیر ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

سرب ماری جوانا مشاور پریتزکر گفت: ماه سپتامبر یک تاریخ هدف برای زمانی که جدید درمانگاه و صنعت رشد مجوز منتشر خواهد شد.

کلید دیگر حقوق صاحبان سهام اندازه گیری expungements برای سطح پایین ماری جوانا جرائم و فرمانداری گفت: پریتزکر در حال کار با شیکاگو وکیل دولت کیم فوکس, ایلینوی زندانی هیئت بررسی و ایالتی ایلینوی وکلای مدافع برای پیشبرد این اهداف.

• کنگره اخبار ایلینوی است غیر انتفاعی و غیر حزبی اخبار خدمات پوشش دولت و توزیع به بیش از 400 روزنامه ها در سطح ایالت. آن است که بودجه در درجه اول ایلینوی مطبوعات بنیاد و Robert J. McCormick پایه و اساس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de