قرمز, پوست, Chicos به تغییر نام

نستله وعده داده است به تغییر نام آن به رنگ قرمز پوست و Chicos lollies و گفت این اسامی در حال حاضر “از گام” با شرکت در آزمون ،

“این تصمیم اذعان نیاز به اطمینان حاصل شود که هیچ چیز ما را marginalises ما و دوستان و همسایگان و همکاران” این شرکت در بیانیه ای گفت.

“این نام باید لایههای که با نستله ارزش که ریشه در احترام. در حالی که نام های جدید نشده است نهایی شدن ما را به حرکت به سرعت به تغییر این نام.”

Chicos will get a name change.
media_cameraChicos را به یک نام تغییر دهید.
Red Skins will also change.
media_cameraسرخ پوست نیز تغییر خواهد کرد.

بسته بندی در سرخ پوست را چند سال به یک دشت قرمز و بنفش لفاف بسته بندی. آن را قبلا برجسته یک بومی آمریکایی با حجاب کامل روسری.

تاپیک طولانی شده تماس به خندق نام قرمز پوسته و Chicos — که منتقدان می گویند موهن هستند و نژادی نسبت به بومیان آمریکایی و آمریکایی لاتین.

وجود دارد همچنان به واکنش در برابر Washington Redskins یک لیگ فوتبال ملی, تیم, در ایالات متحده بیش از نام آن است.

ادامه Black Lives Matter تظاهرات در سراسر جهان باعث شده علیه نژاد مجسمه های توهین آمیز, نام, سرگرمی و مواد غذایی است.

Allen’s Lollies است که متعلق به شرکت نستله به فروش می رساند و هر دو سرخ پوست و Chicos در استرالیا با صدور بیانیه ای مشابه.

“در آلن ما در مورد ایجاد لبخند می زند. امروز به ما اعلام کرد که ما خود را با تغییر نام از سرخ پوست و Chicos lollies,” این شرکت اعلام کرد.

“این تصمیم اذعان به نیاز به حفظ و ایجاد لبخند اطمینان حاصل کرد که هیچ چیز ما را marginalises ما و دوستان و همسایگان و همکاران و یا با ارزش های ما.

“ما نمی اردوی جدید به نام, اما ما به شما نگه دارید ارسال شده است. ما قدردانی از نظرات ما را دریافت کرده اند نیاز به تغییر است.”

در اصل منتشر قرمز پوسته, Chicos به تغییر نام داد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de