Redskins انتشار CB جاش نورمن, WR پل ریچاردسون

ASHBURN, Va. — ردسکینز واشنگتن در روز جمعه منتشر شده cornerback جاش نورمن با یک سال سمت چپ در قرارداد او امضا شده در سال 2016 و گسترده گیرنده پل ریچاردسون پس از دو ناامید کننده آسیب زده فصل است.

نورمن تلاش به زندگی می کنند تا انتظارات تعیین شده توسط $75 میلیون پنج سال معامله او پس از کنار هم قرار دادن تمام نرم افزار های نجومی در کارولینای و منتشر شده از پلنگ’ حق رای دادن برچسب. واشنگتن موجب صرفه جویی در $12.5 میلیون برابر کلاه حقوق و دستمزد در سال 2020 با برش او را در حال حاضر.

                                                                                                                                                                                                                       

انتشار نورمن یک ماه قبل از رایگان آژانس می تواند در هموار کردن راه به cornerback Quinton دانبار یک ، دانبار گفت: او می خواست به دانستن جایی که او ایستاده بود با این سازمان است.

که ایستاده به نظر می رسد برجسته تر در نور نورمن خروج. واشنگتن تا سال 2017 دور سوم انتخاب Fabian مورو و چشمگیر 2019 هفتم طفیلی جیمی Moreland فهرستی اما دانبار – تبدیل receiver – بهترین بازیکن در موقعیت.

ردسکینز benched نورمن از خود دفاع اما او را نگه داشته و فعال برای چند بازی در اواخر فصل. حتی سابق Panthers مربی ران ریورا مصرف بیش نیست به اندازه کافی برای نگه داشتن نورمن در اطراف هر چند 32 سال انتظار نیست که برای صرفه جویی در کار خود را.

‘œYou کردم برای قرار دادن آن را در خودتان به عنوان یک فرد بهتر است در آنچه که اتفاق می افتد و من نبود” نورمن گفت: در قفسه تمیز کردن روز است. “من می تواند قبول کند که.�

                                                                                                                                                                                                                       

نورمن توییتی زودتر جمعه او ‘œgrateful برای همه چیز.’� نورمن به حال هفت interceptions و 43 پاس defensed در 58 بازی با ردسکینز که نمی توان برگشتی در هر یک از آن چهار فصل است.

صدمات محدود ریچاردسون به 17 بازی بیش از دو سال با واشنگتن است. پس از امضای 40 میلیون دلار در پنج سال معامله در سال 2018 با هدف جایگزینی با سرعت تهدید که تبخیر بدون DeSean Jackson, ریچاردسون, گیر افتاد, فقط 48 عبور برای 507 متری و چهار touchdowns با ردسکینز.

پایان دفاعی کریس Odom و دفاعی پشت کنی Ladler نیز منتشر شد. عمده سوالات رو ردسکینز در حال حاضر وضعیت دانبار و چپ مقابله با ترنت ویلیامز که بازی نمی کند در تمام فصل گذشته پس از اختلاف با جبهه ،

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>