‘رد فاشیسم” گروه دارای Anti-مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در لس آنجلس

لس آنجلس (CBSLA) — یک تظاهرات برنامه ریزی شده توسط رد فاشیسم یک گروه تماس برای پایان دادن به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس صورت گرفت در لس آنجلس در روز شنبه بعد از ظهر.

شروع در 3 بعد از ظهر تظاهر کنندگان راهپیمایی از بلوار هالیوود و خیابان واین رهبری برای رئیس جمهور ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود که آنها بعد از آن پوشش داده شده با برچسب خواندن “در حال حاضر.”

با توجه به Facebook صفحه این تجمع در پاسخ به این بحث دوباره شروع به تهمت انتخاباتی تظاهرات روز شنبه در Tulsa, Oklahoma در طول Juneteenth آخر هفته است که بزرگداشت از پایان برده داری در آمریکا

این تصمیم که در ابتدا به تجمع در ژوئن 19, انتقاد شده است به عنوان حساس با توجه به تولسا بودن محل که در آن یک مسابقه کشتار رخ داده است نزدیک به 100 سال پیش و خطرناک با توجه به coronavirus نگرانی.

مرتبط با: Juneteenth جشن همچنان در سراسر Southland

دیگر حاضر فاشیسم تظاهرات برنامه ریزی شده بود در شهرهای دیگر از جمله آتلانتا و شیکاگو کلیولند, هونولولو, نیویورک شهرستان, فیلادلفیا, سانفرانسیسکو و سیاتل.

سازمان به نام در این تظاهرات به “جرم تظاهرات بدون خشونت” در سراسر کشور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>