شاهوار اعلام برنامه ریزی برای بازگشایی سینما Aug. 21


لس آنجلس (CBSLA) — شاهوار, ملت, دومین فیلم تئاتر های زنجیره ای می گوید که آنها در حال برنامه ریزی برای بازگشایی Aug. 21 حتی اگر ادارات بهداشت در سراسر کشور داده اند و نه در سالن های چنین اجازه بازگشایی نشده است.

تنها عابر پیاده دیده می شود راه رفتن گذشته یک بسته Regal Cinemas در لس آنجلس کالیفرنیا در ژوئن 16 سال 2020 به عنوان بسیاری از سرگرمی های جهان شده است shutdown از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس توسط فردریک J. BROWN/خبرگزاری گتی ایماژ)

شاهوار خود را اعلام کرد طرح بازگشایی پنج شنبه, شعار “طیف گسترده ای از جدید ایمنی و بهداشت اقدامات بر اساس دستورالعمل ارائه شده از CDC.”

دستورالعمل جدید شامل تماس با ما پرداخت مطابق با هر سالن و صندلی بعد از هر فیلم با الکترواستاتیک “مه پاش” تجهیزات نیاز به ماسک و شستن مکرر دست ها و درجه حرارت چک برای کارکنان; مورد نیاز, ماسک صورت برای مهمانان و خاموش کردن تلوان ماشین آلات آب چشمه خود خدمت نمک و فلفل می ایستد و بازی های آنلاین بازی که در آن مورد نیاز احکام محلی.

شاهوار می گوید آنها همچنین محدودیت ظرفیت هر سالن به 50% و نیاز به دو صندلی خالی میان گروهها در آن سیستم رزرو.

AMC است که بزرگترین فیلم های زنجیره ای در کشور همچنین اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی در اواسط تا اواخر ماه اوت در پیش بینی فیلم های پرفروش مانند “شعار” و “مولان.” هر دو فیلم شده بود با تاخیر چندین بار توسط مربوطه studios اما “شعار” است و در حال حاضر انتظار می رود منتشر شده در ماه سپتامبر. جدید تاریخ انتشار نشده است اعلام کرد برای “مولان.”

روشن نیست اما اگر سینما را مجاز به بازگشایی محلی مقامات بهداشت عمومی. یک تجدید حیات COVID-19 عفونت در کالیفرنیا درخواست رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به منظور میله, رستوران ها و کلیساها و مراکز و سالن های ورزشی را تعطیل خود را داخل در عملیات ده ها تن از شهرستانها در دولت دیده بان لیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر