همین میلر جونیور همیشه چیزی را بگویم هر زمان که او زد به دوستان است.

“او اغلب با استفاده از کلمه ‘badass,'” AEG استعداد خریدار اسکات کمپبل می گوید. “‘شما مانند یک رشته badass,’ او می گویند.”

همین بود که به خوبی شناخته شده در کلرادو EDM و باس صحنه موسیقی درگذشت ناگهانی در 14 فوریه در سن 49. او جان سالم به در با همسر ژان Gallo Miller; پسر خود دانی Miller; و دخترش, Morgan میلر.

“هر کس را نگه می دارد گفت: او زندگی می کردند یک صد سال از زندگی در کمتر از پنجاه می گوید:” دانی که انجام باس موسیقی تحت نام مورد Decadon و ترکیبی از سنتی مجموعه ای DJ با گیتار بازی. “او یک ستاره راک است.”

همیشه ثابت در کلرادو الکترونیکی-موسیقی نشان می دهد که در آن او بازی دان موفق Decadon و کمک به او را تبدیل به یک ستاره در حال افزایش در EDM ، کمپبل می گوید که در مدت کوتاهی قبل از او گذشت به کمک پسر خود را زمین یک نقطه آرزو بر از دست داد سرزمین های جشنواره 2020 صف. از دست زمین کمپبل می گوید: مثل مکه از موسیقی باس.

“در بسیاری از پدران خوبی در خارج وجود دارد” کمپبل می گوید. “اما همین میلر به نظر می رسید برای نوشتن این کتاب در حال حمایت پدر و درگیر شدن در خواب و زندگی است.”

دانی می گوید که پدر او را به خوبی شناخته شده در جامعه EDM چرا که او همیشه زمان در نشان می دهد و جشنواره به راه رفتن در اطراف و به مردم می دانند. گاهی اوقات آن را در زمان برای همیشه به گذشتن یک سالن زیرا پدر او همیشه توقف برای چت کردن مردم است.

“هر کس که ملاقات او را برای سی ثانیه در یکی از نشان می دهد و یا در جشنواره های آنها احساس آنها بهترین دوستان شما با او” دانی می گوید. “او می خواهم آنها را به یک قطعه کوچک از کالا و یا گرفتن یک عکس با [آنها را]. او فقط یک مرد بسیار با شخصیت مرد بسیار دوستانه فرد است. او در زندگی از این حزب است.”

Remembering Don Miller Jr., a Fixture in the Colorado EDM Community

آن را با دان عبارت در ذهن است که مروج تصمیم به پرتاب مناسب sendoff به مرد با یک EDM نشان می دهد به نام “Badass” که اتفاق می افتد در فوریه 26 در اگدن تئاتر. نشان می دهد شامل موسیقی توسط سالیوان پادشاه Brondo, خشم, KROWD KTRL, Pwnage روش Trajikk و سرزده راز مهمانان. Decadon در حال پخش است مجموعه ای به افتخار پدرش. نشان می دهد کمک خواهد کرد که جمع آوری کمک مالی برای همین اعضای خانواده و امیدوارم کمک به آنها را جلوگیری از بدهی در حالی که عزاداری.

“آخرین جای پدر من بیرون رفتم و شد به اگدن حدود یک ماه پیش — برای دیدن سالیوان شاه در واقع” دانی می گوید. “او برای رفتن به پرواز بازگشت به بازی با من روز چهارشنبه به افتخار پدر من است.”

یک GoFundMe حساب نیز برای همین خانواده برای کمک به پرداخت برای تشییع جنازه و دیگر هزینه های آن را مطرح کرده و تقریبا نیمی از آن $20,000 هدف از یکشنبه بعد از ظهر پنج روز پس از آن آغاز شد. تسلیت ریخت به سایت دیگری راه اندازی شد برای اعلام جشن زندگی است که اتفاق افتاده است در تاریخ 22 فوریه در فیل مور سالن در دنور.

غنی راس نوازنده بیس برای فردی جونز, باند, به یاد می آورد در Facebook جلسه همین در یک رستوران. او گفت: راس که او یک فن از تخته سنگ گروه نمونه با آنها راس همچنین. این دو را با عبور از مسیرهای گاهی اوقات پس از آن. یک روز همین پرسید: اگر او می تواند پسر خود را بیش از برای نشان دادن توانایی های موسیقی خود را و راس را در نظر دانی سطح از استعداد است.

“من می توانم بگویم همین بود بسیار افتخار پدر و مرد خانواده” راس نوشت. “من افتخار دارم که هر دو آنها است. آنها به خانه آمد و دانی راه اندازی و شروع rippin’ در سمت راست وجود دارد در مقابل من. بله او بسیار جذاب بود.”

Don Miller Jr., second from left, and his family.

همین میلر جونیور دوم از سمت چپ و خانواده اش.

جان Leyba

کمپبل عبور مسیرهای با همین در این دوره از وظایف خود را با AEG بلکه او را در نظر گرفته و می گوید او یک معشوق بخشی از محلی EDM جامعه است.

“شماره یک چیزی که متوجه شدم در مورد همین میلر نبود مدیریت خود توانایی که او بسیار خوب بود اما چه بزرگ و حمایت پدر او به دانی,” کمپبل می گوید: “به عنوان یک پدر خودم از سه تا از بچه ها من متوجه دیگر پدران’ سبک و نحوه اداره آنها نقش خود و همین میلر سبک روشن بود و بی نظیر. او واقعا پدر خوب.”

کمپبل می گوید نمی خواهد حضور EDM را نشان می دهد در سنگ قرمز آمفی تئاتر “بارها و بارها” در تابستان چرا که او واقعا عاشق موسیقی و صرف وقت با پسرش.

“آیا او عاشق موسیقی و موسیقی الکترونیک با پسر خود بود و با او در نشان می دهد بیش از شما می توانید باور” کمپبل می گوید. “بسیاری از پدر و مادر نمی خواهد رفتن به بیش از گاه به گاه — اگر که — EDM نشان می دهد با بچه های خود را. همین میلر رفت و به ده ها تن از آنها در هر سال.”

دانی می گوید: این جشن از زندگی پدرش در فیل مور درو حداقل 1000 نفر که برای ادای احترام خود را. او در این مرحله با یک گروه از نوازندگان محلی که می دانست پدرش و آنها بازی یکی از مورد علاقه پدر Lynyrd Skynyrd آهنگ ها, “مرد ساده” و یک تفسیر از “تسبیح” توسط لئونارد کوهن.

“هر کس گفت: آن جالبترین مراسم تشییع جنازه آنها تا به حال دیدم” او می گوید. “ما او را فرستاده خاموش مانند یک ستاره راک است.”

در طول این مجموعه دانی تا به حال یک پیام برای پدرش: “من نمی توانم صبر به سنگ دیگری نشان می دهد در بهشت با شما.”

Badass اجرا می شود از 7 بعد از ظهر تا نیمه شب در اگدن تئاتر 935 شرق, Colfax, خیابان. بلیط 25 دلار در دسترس هستند axs.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im