به خاطر سپردن Howie Romanek یک مربی و مربی

Glenbrook جنوبی دبیرستان از دست رفته یکی از بزرگترین دوستان با عبور از هوارد Romanek ماه گذشته.

تالار مشاهیر بسکتبال, مربی led تیتان به سال 1994 کلاس AA دولت عنوان فقط در پنجم خود را در سال کارگردانی این برنامه است. او تا به حال یک رکورد فوق العاده از 184-72 در نه فصل از سال 1989 تا 1998 قبل از خدمت به عنوان یک داوطلب مربی در این برنامه برای بعد از 21 سال است.

                                                                                                                                                                                                                       

اما Romanek معنای خیلی بیشتر به مدرسه ای که تدریس مطالعات اجتماعی از سال 1971 تا 2003.

“بزرگترین چیزی است که او دوست داشت Glenbrook جنوبی” گفت: Steve Weissenstein دیگر Glenbrook جنوبی سالن از شهرت مربی که جایگزین Romanek زمانی که او پا را در سال 1998 است. “حتی پس از بازنشسته شد او هنوز هم وجود دارد و تقریبا هر روز که آیا او subbing یا مربیگری. او فقط دوست داشتم جای.”

آن را “خانه دور از خانه” از او وارد از ژنو دبیرستان جایی که او به تدریس و مربی در سال 1969 و 1970.

Romanek, 72, تصویب دور مسالمت آمیز در خواب خود را در مه 20 در ارگ خانه سالمندان در نرتهبروک پس از مبارزه با سرطان مغز در طول سال گذشته است.

“او مهربان ترین بخشنده فداکارانه فرد” Weissenstein گفت. “او فقط به حال یک روح خالص است. زمانی که او مربیگری آن را هرگز در مورد او این بود که همیشه در مورد بچه ها.”

Romanek فوق العاده بود بازیکن بسکتبال در نیلز شرق دبیرستان که در آن او فارغ التحصیل شد و در سال 1965.

او مدرک لیسانس خود را از دانشگاه ایلینوی در سال 1969 و بعد از آن مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه ایلینوی شمالی در دکالب.

                                                                                                                                                                                                                       

باب Shoenwetter که مربی تیتان تیم فوتبال از 1976-1993 (112-63 رکورد) آغاز شده و در جنوب در حدود همان زمان به عنوان Romanek.

“ما می دانستیم که هر یک از دیگر برای بیش از 50 سال به عنوان معلمان و او یک دوست بسیار نزدیک از خانواده من” گفت: Shoenwetter که پسر دیوید در حال حاضر سر مربی تیم فوتبال در جنوب. “این یک زمان غمگین.”

Shoenwetter شد یک دستیار در دختران بسکتبال برنامه برای Romanek کل زمان به عنوان سر مربی.

“او تا به حال یک احساس برای کودکان و نوجوانان” Shoenwetter گفت: از خانه اش در آریزونا. “یکی از چیزهایی که شما می شنوید در مورد Howie Romanek است که وی فارغ از خود فرد است. او تحت درمان با مدرسه و بچه ها به عنوان اگر آنها خانواده اش و من فکر می کنم که یک فرمول جادویی برای هر مربی است. او در مورد مراقبت از کودکان و نوجوانان و آنها پاسخ داد.”

Romanek شروع مربیگری دانشجوی سال اول پسران بسکتبال در GBS در سال 1976.

پس از 13 سال او موفق شد سر مربی دختران varsity تیم ایجاد آن را به عنوان یکی از محترم ترین در ایالت ایلینوی است.

از 1993-1998 Howard این تیم رفت قابل توجه 153-27 از جمله پنج قهرمانی کنفرانس چهار regionals یکی مقطعی و قهرمانی کشور در سال 1994.

                                                                                                                                                                                                                       

“در سال اول خود را, من به یاد داشته باشید تیم او بود که خوب و از دست داد به اوانستون مانند 60 امتیاز” Weissenstein گفت. “پنج سال بعد آنها دولت شانزه.

“بسیاری از آن بود که او در افتتاح ورزشگاه برای دختران صبح و شب. هر زمان که دختران مناسب می تواند آن را به برنامه های خود او باز ورزشگاه برای آنها و واقعا به آنها اعتقاد به این که آنها می تواند بازی کند.”

و هرگز آنها بر این باورند بیش از سال 1994 در مسیر به اولین مدرسه دختران بسکتبال دولت عنوان شده است.

با آن برنده بیش از لیبرتیویل (85-75 در supersectional), ژولیت (52-40 در یک چهارم نهایی) مادر McAuley (60-54 در نیمه نهایی) و مارشال (67-62) برای عنوان.

“چیزی که من به یاد داشته باشید که در مورد مارشال بازی است که آن را بسیار نزدیک در پایان” Shoenwetter گفت. “Howie تقریبا می دانستم که مارشال بچه ها خسته شده بودند و او ساخته شده یک کلید تصمیم به فشار توپ و امکان استفاده از ما مطبوع است.

“این واقعا تفاوت در آخرین لحظه و یا دو. آنها نوع تاشو و ما به نوعی افزایش یافت. بازی های بزرگ پایین آمده به چند تصمیم گیری که یکی از بزرگترین.”

و یک دانشجوی سال اول دانا لئونارد بود بزرگترین ضربه او فوق العاده حرفه ای.

آینده شمال غربی گارد ضربه 3-اشاره گر با هفت ثانیه به سمت چپ قرار داده است که تیتان جلوتر 65-62.

سارا پترسون اضافه شده دو پرتاب آزاد به امن Romanek جایگاه در تاریخ به عنوان یک دولت قهرمان مربی.

اما شما هرگز شناخته شده او بود که عنوان سال را دنبال کنید.

“چیزی که در مورد Howie است که او هرگز مانند “من تیم اول دانشگاه یا دانشکده دولتی قهرمان مربی بنابراین من فقط با رفتن به تیم اول دانشگاه یا دانشکده, Weissenstein گفت. “وجود دارد و سال او می خواهم برای کمک در سطح اول. اگر ما تا به حال یک بزرگتر دوم تیم او می تواند در آن سطح است. در سال گذشته (2018-19) او کمک کرد تا با تیم اول دانشگاه یا دانشکده از آنجا که ما تا به حال یک تیم اول دانشگاه یا دانشکده. او کار با هر سطح مورد نیاز بیشتر کمک کند.”

Romanek کمک خارج از جهان ورزش بود فقط به عنوان موثر است.

در میان بسیاری از چیزهایی که او در دراز مدت حمایت از این به بعد خانه کار می کرد با بحث برنامه و بنیانگذار یا بنیانگذاران چندین مطالعات اجتماعی دوره های آموزشی در Glenbrook جنوبی.

او جایزه هیئت آموزش و پرورش معلم سال جایزه در سال 1987.

Weissenstein قدردانی Romanek تعهد به ورزشکاران است.

“چیزی که من دوست داشتم در مورد Howie است که هر زمان که ما تا به حال اردوگاه در تابستان او همیشه اولین کسی که در ورزشگاه و آخرین فرد از,” او گفت:. “برای دختران که می خواستم برای دریافت بهتر این مهم نیست اگر آنها همه stater یا یک دختر بود که به سختی رفتن به دانشجوی سال اول ‘B’ تیم.

“اگر آن دختر می خواستم به صورت جداگانه به کار بر روی مهارت های او وجود دارد می توانید به عنوان اوایل به عنوان او می خواست و یا اقامت به عنوان اواخر به عنوان او می خواست. او فقط تا سخاوتمندانه با زمان خود و تمایل به کمک به کسانی که تا به حال نیاز به کمک.”

و خاموش دادگاه بیش از حد.

“او هرگز به صرف پول در خود” Weissenstein گفت. “اگر بچه ها به فروش بلیط بخت آزمایی او را خرید همه آنها را. او در آغاز به بعد خانه که در آن او را به یک گروه از دانش آموزان به شیکاگو به معلم شهرستان درونی کودکان و نوجوانان. او فقط, فوق العاده, فوق العاده سخاوتمندانه با زمان خود و تمایل به کمک به هر کسی که به آن نیاز است.”

• پیوستن به www.Facebook/groups/EverythingGlenview و بخشی از Glenview جامعه که در حال رشد وجود دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net