بقایای کریستبل حرکت به میانه پس از شلاق جنوبی

SPRINGFIELD, Mo. — بقایای طوفان گرمسیری کریستبل نقل مکان کرد و در بخش هایی از غرب میانه روز سه شنبه پس از شلاق جنوب آزاد بارندگی و آوردن توفانی بادها به عنوان بادهای سنگین باران و رعد و برق پیش بینی شد.

Heavy rain آمار میسوری صبح روز سه شنبه و کریستبل انتظار بود به شدت بعد از آن در روز به عنوان یکی دیگر از ‘œenergetic’� آب و هوا سیستم روش از غرب و شروع به ارتباط برقرار کردن با آن آب و هوا خدمات ملی گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

کریستبل ممکن است تولید فلش سیل و جدا رودخانه جاری شدن سیل و همچنین چند گردباد آب و خدمات گفت.

Gusts باد تا 45 مایل در ساعت (72 kph) شد و انتظار می رود در شیکاگو توسط سهشنبه شب, آب و خدمات گفت. Boaters شد هشدار داد باد نیروی باد در دریاچه میشیگان در روز سه شنبه و چهارشنبه.

بادهای می تواند احساس از نبراسکا به ویسکانسین, پیش بینی گفت. در بخش هایی از, آیووا, مینه سوتا و داکوتای جنوبی به باد پر باد و رطوبت کم را تهدید آتش سوزی در مناطق خشک چمن, پیش بینی هشدار داد.

در آیووا که در آن به اندازه 4 اینچ (10.2 سانتی متر) از باران انتظار بود و می تواند به ارسال و در حال حاضر تورم creeks و شاخه های فرعی از بانک های خود را به آب و خدمات صادر فلش سیل دیده بان برای بسیاری از دولت است.

در نبراسکا آب و هوا سرویس هشدار ساکنان بسیاری از دولت برای تهیه سه شنبه و چهارشنبه برای آب و هوا است که می تواند شامل بادها بیش از 65 mph (105 kph) در مکان و همچنین بارش شدید باران و احتمال تگرگ و گردباد در مرکز و شرق بخش هایی از دولت است.

کریستبل ضعیف به افسردگی در اوایل روز شنبه پس از inundating ساحلی لوئیزیانا و ginning خطرناک است آب و هوا در طول بیشتر از آمریکا در سواحل خلیج فارس ارسال امواج توفنده بیش از می سی سی پی سواحل swamping بخش هایی از یک آلاباما شهر جزیره و تخم ریزی یک گردباد در فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de