بازسازی Arcada تئاتر می تواند بازگشایی با روز کارگر

برای 15 سال Ron Onesti رویای ایجاد یک “زمین فانتزی” در سنت چارلز.

در حال حاضر او می گوید: او در شرف تکمیل است که با انتقال از 94 سال Arcada تئاتر در سنت چارلز از زمان rock n’ roll خانه به پویا تر و متنوع محل سرگرمی.

                                                                                                                                                                                                                       

یک انتخاب از eateries مضمون هتل جدید و بهبود یافته حمام و بهتر کنترل آب و هوا در میان امکانات مشتریان می توانید انتظار زمانی که Arcada بازگشایی در حدود دو ماه.

900-صندلی تئاتر که عرضه سپتامبر. 6 سال 1926 به یک واریته مخاطبان است میدوی را از طریق یک کل تعمیرات اساسی. کارگران در حال قرار دادن نکات تکمیلی در 3 میلیون دلار پروژه نوسازی گفت: Onesti, رئيس جمهور و مدیر عامل Onesti Entertainment Corp. که مدیریت Arcada.

ساخت و ساز در این پروژه در ماه ژانویه آغاز شد و Arcada شده است تعطیل پس از coronavirus بحران زده در اواسط ماه مارس. این مستند هر چند فقط “شتاب تمام برنامه های” Onesti گفت.

او و Arcada صاحبان کوتاه و مختصر و کنراد هرست با هدف ایجاد یک منحصر به فرد سرگرمی و تجربه ناهار خوری. آنها در حال ساخت هفت سالن های جدید — چهار رستوران و سه میله — در طراحی دوباره repurposed تئاتر ساختمان و ساختمان درب بعدی نیز خریداری شده توسط Hursts.

                                                                                                                                                                                                                       

این Arcada و مرتبط با سالن می تواند بازگشایی اطراف, روز کارگر, گفت Onesti

ارتقا شامل جدید بارانی, سیستم های انرژی-کارآمد واحد برق و سیم کشی لوله های مسی به جای سرب آنهایی که touchless تجهیزات در حمام ها و هر جای دیگری متمرکز آب گرم, مخازن آبجو و نوشابه های توزیع سیستم های پیاده روی کولرهای آبی و رنگ های جدید و لوازم جانبی.

“این یک مقدار راحت تر و امن و سالم محیط زیست” Onesti گفت.

تئاتر طبقه اول خانه را Rock ‘N Za چوب اخراج پیتزا در گوشه غرب که در آن سابق استارباکس واقع شده بود. Arcada کالا نیز فروخته خواهد شد وجود دارد. سابق RockStock فروشگاه خواهد بود که نوار جدید-Cada با یک بزرگتر ورودی نوار سرویس کامل و تصویری قمار ماشین آلات. تئاتر بلیط مقابله شده است مجهز با 1940s به سبک جعبه دفتر و سلام پسر جداول.

در میان جدید eateries است ‘N راک, راویولی, عمومی, سبک ونیزی کافه با سفارشی چادر ایتالیایی چراغ و به تازگی قرار داده شده آجر بفرس. در تئاتر ورودی جدید خواهد بود نوار اصلی با یک سال 1920 پرنیان. مقابل تئاتر طبقه که در آن ضیافت به سبک صندلی قرار داده خواهد شد و مرحله شده اند refinished.

طبقه دوم یک پیاده روی در نوار و مجلل VIP, فضای رویداد طراحی شده مانند یک باشگاه های کشور. Onesti سرگرمی سابق دفاتر شرکت های بزرگ و طبقه دوم از سابق جورج کالاهای ورزشی در ساختمان شرق Arcada در حال تبدیل به Arcadian سوئیت — نه اتاق های هتل مضمون برای سیناترا الویس زپلین ’60, ’70 ’80s, Motown و Nashville تجربه است. باشگاه Arcada Speakeasy در طبقه سوم شدن رقص جدید طبقه بزرگتر و سرور امکانات.

“از آن خواهد شد جالب ترین محل در کشور برای مطمئن” Onesti گفت. “من هیجان زده هستم که ما می توانیم نشان می دهد مشتریان وفادار و عزیز ما گروههای چقدر ما قدر آنها را با امکانات و تجهیزات خود را اینجا تجربه به یاد ماندنی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net