نوسازی الگین در یادبود زمینه نزدیک شدن به اتمام

توسط جری Fitzpatrick

[email protected] com

                                                                                                                                                                                                                       

از 4.6 میلیون دلار یادبود زمینه قبل در مراحل پایانی است.

پروژه نوسازی در زمینه الگین دبیرستان آغاز شد که در اواخر ماه مارس به تازگی مشخص شده یک نقطه عطف با نصب و راه اندازی جدید زمین های چمن.

هنوز هم وجود دارد که کار بیشتری باید انجام شود توسط شیکاگو مبتنی بر ساخت و ساز تجاری پیمانکار F. H. Paschen, S. N. Nielsen.

“ما تقریبا سه هفته دور” الگین ورزشی کارگردان پل پنینگتون روز سه شنبه گفت. “ما برخی از چیزهای دیگر که هنوز هم نیاز به قرار داده می شود مانند جعبه مطبوعات و بازدیدکنندگان حقه. من آنها را دیدم آوردن این مواد در این صبح است.

“مسیر است که احتمالا یکی از بزرگترین چیزهایی که در سمت چپ انجام دهید. آنها انجام خواهد داد که بیش از چند هفته آینده. به عنوان آنها به همراه آنها خواهید بود با قرار دادن نرده های خارجی و مصرف پایین است.”

جدید پلی اورتان مسیر نصب خواهد شد در هزینه $87,000. آن را جایگزین نزدیک به 30 سال سطح.

پنینگتون گفت: نور پست بنا در کنار جاده در مرکز سمت شرق سه شنبه. میدان اصلی چراغ ها انتظار می رود تا این هفته.

                                                                                                                                                                                                                       

زمینه چراغ — یکسان به جهت چراغ الگین منطقه مدرسه منطقه U-46 نصب شده در ساوت الگین دبیرستان در تابستان گذشته — طراحی شده برای ارائه بهبود روشنایی برای رویدادهای در حالی که کاهش آلودگی نوری در محله. روشنایی بودجه $بود 284,000.

شیوه های برای فوتبال و فوتبال پسران در حال برنامه ریزی برای شروع پنج شنبه, Aug. 10 مگر اینکه IHSA مسائل تاخیر. یادبود میدان خواهد به احتمال زیاد در دسترس خواهد بود در پایان این هفته و یا اوایل هفته بعد پنینگتون گفت.

“خواهیم دید که چگونه این زن و شوهر بعد از هفته تابه,” او گفت:. “اما ما نمی گرفتن هر گونه نشانه (با تاخیر) چون همه چیز را در زمان و یا در حال تحویل و یا آن را در حال حاضر در سایت. ما خوش شانس بوده ام با آب و هوا. این است برگزار نمی شود آنها را بیش از حد. آنها قادر به کار در اطراف هر اردوگاه ها که در حال اجرا بودند.”

نوسازی همچنین شامل دوربین های امنیتی بتن گردشگاه سه حلقه شات قرار دادن منطقه و بحث منطقه واقع شده توسط تنیس.

جدید زمین های چمن است صف برای فوتبال, فوتبال و چوگان سرپهن.
“آن را به یکی از دولت از هنر و امکانات در ایلینوی نه فقط برای فوتبال, فوتبال و چوگان سرپهن اما همچنین آهنگ” پنینگتون گفت. “این رفتن به بسیار هیجان انگیز برای دانش آموزان ما.”

لارکین برنامه ریزی شده است به بازی دو بازی های فوتبال در سطح جدید که Royals میزبان Glenbard شرق در بازکن فصل on Aug. 28 و فنتون در سپتامبر. 4.

این الگین تیم فوتبال این است که میله میله به آن اولین بار در جدید یادبود میدان چمن در سپتامبر. 11 برابر Bartlett.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de