Alexandria pro uk بازگشت به مدیریت White Sox پس از COVID-19 ترساندن

CLEVELAND — Chicago White Sox مدیر ریک alexandria pro uk نشده است پزشکی پاک برای بازگشت به این تیم پس از تجربه برخی از COVID-19 علائم.

Alexandria pro uk بیدار شد دوشنبه با ‘œslight سرفه و احتقان بینی.” به عنوان یک اقدام احتیاطی او رفت و به کلیولند بیمارستان برای آزمایش. 58 سال باقی مانده است در این تیم در هتل به دور از بازیکنان و کادر.

                                                                                                                                                                                                                       

قبل از روز سه شنبه doubleheader در برابر سرخپوستان نیمکت مربی جو McEwing گفت: alexandria pro uk هنوز “œgoing از طریق فرایند پاکسازی’� لیگ اصلی بیس بال است coronavirus پروتکل های. این تیم را فاش نتایج هر آزمایش انجام شده در alexandria pro uk به این نقطه است.

‘œHe صدا بزرگ,’� گفت McEwing که پر خواهد شد در حالی که alexandria pro uk دور است. “ما او را از دست ندهید. امیدوارم ما را در اینجا به زودی.�

Alexandria pro uk موفق این باشگاه پس از 2017.

این تصمیم با جوراب سفید برای منزوی کردن alexandria pro uk می آید نگرانی در مورد conronavirus گسترش در سراسر رشته در هفته اول پس از تاخیر های نجومی آغاز شد.

بازی در میامی و فیلادلفیا شده اند به تعویق افتاد با توجه به شیوع مربوط به مارلین است که تا به حال حداقل 15 بازیکن تست مثبت است.

در حالی که Marlins مقابله با شیوع بیماری های فیلیز’ صفحه اصلی بازی با نیویورک به تعویق افتاد دومین مستقیم بعد به عنوان یک اقدام احتیاطی به دلیل یانکی ها شده اند در همان محل باشگاه وانجمن میامی استفاده بیش از آخر هفته.

                                                                                                                                                                                                                       

جوراب سفید تا به حال حداقل سه شناخته شده مثبت coronavirus موارد است. سوم baseman Yoán مونکادا آزمایش مثبت در طول این تیم روند مصرف در اوایل این ماه گفت: قدردانی از تلاش های این تیم برای خنثی کردن ممکن است گسترش یافته است.

__

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر