گزارش در مورد 9News را جرمی Jojola دهید نادرست حمله نفرت گروه

یادداشت سردبیر: ساعت پس از انتشار این پست دفاع از دنور مختلف اصلاح اشتباهات در مورد حمله به Westword در زیر جزئیات. مشاهده آیتم های اصلی در این لینک; ادامه قبلی ما پوشش:

در مارس 3, Westword نشان داد که 9News خبرنگار جرمی Jojola تا به حال ثبت یک منظور حفاظت در برابر اعتراف نفرت جنایی ساموئل Cordova پس از دومی پیوست, توسط جاشوا Yeakel و راسل Frankland یک جفت مربوط به گروه های ملی نشان داد تا در خانه خود را که در آن Jojola به تنهایی با شوهر عزیزم.

در حال حاضر دفاع از دنور یک نژادپرست سازمان است که به اشتراک گذاشته عکاسی از Cordova Yeakel و Frankland خارج روزنامه نگار اقامت, حمله به Westword از طریق یک دست و پا چلفتی آنلاین قطعه های ورزشی شفاف ادعاهای دروغین و جعلی توییت تصویر می کشد داستانی تهدید به قتل توسط یک محلی Antifa جمعی.

ما اشاره کرد که دفاع از دنور به دنبال پنهان سازی آن بد اخلاق, اعتقادات, پشت روکش از فعالیت به عنوان نمونه توسط Facebook ادعا می کنند که آن را “ایجاد شد به یک صدا برای جوامع است که به صورت ثابت ترور در آن وجود دارد [sic] جوامع است.” کردوا گناه التماس کرد هفته گذشته به بزه تعصب انگیزه جرم و جنایت مربوط به خرابکاری در BookBar بیش از یک “ملکه کشیدن زمان داستان” رویداد وجود دارد در ماه ژوئن گذشته; سفر به Jojola خانه آمد و صبح روز بعد از روزنامه نگار تا به حال گزارش شده در مورد این توسعه است. در ضمن Yeakel ادعایی نژادپرستانه فعالیت داشته اند ذکر شده در قبلی Westword قطعات شامل یک سال 2017, داستان با تمرکز بر روی یک عکس که در آن مطرح او با سناتور ایالت کوین Lundberg و 2018 مقاله در مورد پتانسیل برای برخورد بین محلی Antifa نمایندگان و اعضای نژادپرستانه سنتی حزب کارگر در طول یک نقطه عطف در ایالات متحده آمریکا رویداد در دانشگاه ایالتی کلرادو — که به تصویب رسید به عنوان پیش بینی کرد.

در ماه دسامبر ما صحبت کرد و به Jojola در مورد زشت تهدید که او می خواهم به دریافت بیش از داستان در مورد محلی نئو نازی ها. او در دسترس نیست, به نظر ما, جدید ترین داستان اما ما به نقل گسترده ای از حفاظت موقت سفارشات که اعطا شده توسط دنور قاضی.

ساعت پس از انتشار آن قطعه آمد اولین حمله: “Westword‘s رابرت مایکلز می نویسد ضربه قطعه مورد دفاع از دنور” با نام من نیز معکوس در متن. که در حال حاضر درست شده است اگر چه این خطا همچنان در URL. مرکزی تصویر زیر ساختگی توییت منسوب به کلرادو اسپرینگز ضد فاشیست.

The forged, misdated tweet.

این جعلی misdated صدای جیر جیر.

دفاع از دنور

کلرادو اسپرینگز ضد فاشیست هرگز ارسال این توییت با این حال و به عنوان شما می توانید زمان و تاریخ — 11:04 بعد از ظهر در فوریه 25 — آیا بیش از یک هفته زودتر از این مقاله به نظر می رسد.

صدای جیر جیر است که ظاهرا در نظر گرفته شده برای توجیه این ادعا که “مایکل رابرتز است خطر برای ما و جامعه فراهم می کند لیست کشتن به Antifa.”

به عنوان برای متن اصلی آن را در اصل plagiarized از یک منظور حفاظت پاساژ نقل شده در مقاله و نوشته شده توسط Jojola:

در طول دفاع دنور Facebook صفحه که به اعتقاد من Yeakel اجرا می شود وجود دارد به نظر می رسد متعدد نوشته های من در نور منفی. اگر چه هیچ یک از این نوشته ها به طور خاص خشونت تهدید در برابر آن نشان می دهد ناسالم وسواس با خودم و غضبناک مخالفت با گزارش.

در اینجا دفاع از دنور بازنویسی:

مایکل رابرتز نوشته شده است مقالات متعدد مصاحبه ما را در نور منفی. اگر چه هیچ یک از این مقالات specificaly [sic] تهدید و خشونت ما را نشان می دهد ناسالم وسواس با ما جمعی & شدید مخالفت با ما فعالیت.

حفاظت اسناد و مدارک نیاز به پاسخ دهندگان برای حضور در مارس 12 جلسه به نشان می دهد که چرا سفارشات نباید دائمی است. اگر آنها نمی, نشان می دهد, یک نیمکت حکم می تواند صادر شده برای دستگیری آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im