گزارش: همه LA دادگاه هیئت منصفه محاکمه به تعویق افتاد از طریق پایان ماه مارس بیش از Coronavirus

لس آنجلس (CBSLA) – همه کیفری و مدنی محاکمه در Los Angeles County Superior Court معلق خواهد شد برای بقیه ماه موثر دوشنبه با توجه به شیوع کروناویروس به گفته یک مقام رسمی پلیس یادداشت.

املاک و مستغلات وارث Robert Durst به نظر می رسد در طی قتل دادگاه در مارس 10 سال 2020 در لس آنجلس. (گتی ایماژ)

“موثر دوشنبه, مارس 16 سال 2020 وجود خواهد داشت یک تعلیق همه منصفه هر دو کسانی که در حال حاضر در حال پیشرفت به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در انتظار, شروع, طریق, مارس 30th. این اطلاع رسانی شامل منصفه تنها” این یادداشت آمده است: با توجه به سی ان ان که ذکر Los Angeles Police Department سخنگوی جاش Rubenstein به عنوان تایید محتویات آن است.

افسر روساریو سروانتس از پلیس لس آنجلس رسانه روابط بخش تایید به شهر اخبار سرویس است که یک یادداشت صادر شد اما او را نه تایید محتویات آن است.

دادگاه را بلافاصله تایید تعلیق آزمایشات بر روی وب سایت خود را. دادگاه دوشنبه توییتی که هیئت منصفه و بالقوه منصفه 65سال نیازی به گزارش به دادگاه و نه کسانی که با مسائل پزشکی.

دستور زیر یک درخواست جمعه توسط قاضی Kevin C. Brazile از Los Angeles County Superior Court سیستم که برای 30 روز تاخیر از همه جدید عمران منصفه. او همچنین گفت: جنایی محاکمه با حضور هیئت منصفه باید به عقب رانده 30 روز در مواردی که متهمان باید توافق را به تاخیر بیاندازد.

Brazile, نیز نامیده می شود در دادگاه برای محدود کردن درخواست جدید هیئت منصفه برای ماه آینده “با توجه به نگرانی در مورد داور در دسترس است.”

قاضی روشن ساخته است جمعه که او باید قدرت را به منظور اقدامات.

با توجه به گزارش سی ان ان مقامات را دوباره بررسی تعلیق تصمیم قبل از 30 مارس.

در میان موارد تحت تاثیر تاخیر قتل محاکمه نیویورک املاک و مستغلات قلمه Robert Durst که در آن شهادت بود و برنامه ریزی برای از سرگیری دوشنبه اما در حال حاضر شده است تحت فشار قرار دادند به 6 آوریل.

روز جمعه اعلام شد که تمام دادگاه های فدرال در L. A., Santa Ana و رودخانه باقی خواهد ماند برای کسب و کار باز است اما وظیفه هیئت منصفه و مدنی و کیفری محاکمه خواهد بود به تاخیر افتاد تا مارس 13, و یا به عنوان در غیر این صورت دستور داد.

در روز یکشنبه, L. A. شهرستان هیئت ناظران اعلام کرد آن را خواهد دید از آن همه ساختمان شهرستان آغاز و در روز دوشنبه.

“ما نیاز به انجام همه ما می توانیم برای محافظت از مردم و کارکنان ما در میان این گسترش بهداشت عمومی بحران” هیئت ناظران صندلی کاترین Barger در بیانیه ای گفت. “بخش های ما ادامه خواهد داد برای ارائه خدمات ضروری به ساکنان ما اما محتاطانه برای محدود کردن دسترسی عمومی به امکانات ما در این زمان. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و مصرانه به دنبال راهنمایی از Los Angeles County Department of Public Health.”

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im