گزارش: خرس دفاعی مقابله با ادی گلدمن مردد از سال 2020 فصل

خرس دفاعی مقابله با ادی گلدمن تصمیم گرفتند از سال 2020 فصل با توجه به نگرانی های بهداشتی مربوط به COVID-19 با توجه به یک گزارش از NFL شبکه broncos صبح روز سه شنبه.

خبر می آید به عنوان NFL اردوگاه های آموزشی می تواند رسما باز روز سه شنبه با بازیکنان کهنه گزارش COVID-19 تست. پنج سال کهنه گلدمن 26 نخواهد بود در میان بازیکنان بازگشت به Halas سالن.

                                                                                                                                                                                                                       

تا کنون او اولین خرس بازیکن را به انتخاب کردن از این فصل است. با توجه به گزارش های رسانه ها تعدادی از بازیکنان از سراسر لیگ بودند انصراف از فصل چهار شنبه صبح.

گلدمن عدم وجود خواهد تاثیر قابل توجهی بر خرس خط دفاعی. گلدمن آغاز شده حداقل 15 بازی در هر یک از سه فصل گذشته در درجه اول در بینی مقابله با و نرم افزار کاسه متناوب در سال 2019. او کفش چوبی تا وسط برای خرس دفاع به خصوص در برابر اجرا شود.

خرس اضافه شده رایگان agent بینی مقابله با جان جنکینز بیش از offseason. جنکینز که در هشت بازی برای خرس در سال 2017, بازی های برگزار شده در تمام 16 بازی در سال گذشته برای میامی دلفین ها.

در میان بازگشت پشتیبان گیری در خط دفاعی روی رابرتسون-هریس دیدم اکثر snaps در سال 2019. برنت شهری و عبدالله اندرسون نیز شاهد اقدام در فصل گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر