گزارش: شیکاگو سابق پلیس بالا سوار اختلال به دروغ عمومی

شیکاگو-بازرس عمومی گزارش نتیجه پنج شنبه که سابق پلیس شیکاگو سرپرست ادی جانسون سوار یک شهر خودرو در حالی که تحت تاثیر الکل و دروغ در مورد حادثه ای که منجر به دسامبر شلیک.

جانسون داشت خواب در پشت چرخ از ماشین پلیس خود را در ماه اکتبر پس از مصرف ‘œseveral بزرگ وعده رم’� در مرکز شهر رستوران با یک عضو از جزئیات امنیتی با توجه به شیکاگو دفتر بازرس کل.

                                                                                                                                                                                                                       

بر اساس این گزارش جانسون ساخته شده نادرست به شهردار لری Lightfoot گفت که او تا به حال شده است به شام با دوستان است و او دستور داده بود تحقیقات داخلی از این حادثه. جانسون در ابتدا مقصر حادثه خود را شکست و خود را به داروهای فشار خون و اشاره نمی الکل.

که ترک فعل منجر به “در یک مادی نادرست تصویر از این حادثه در اظهارات او در حالی که در مدرسه و صحبت کردن در یک ظرفیت رسمی” با توجه به گزارش. او بعدها اذعان کرد او نوشیدنی با شام.

جانسون که به نام سرپرست در سال 2016 و اعلام بازنشستگی خود را در ماه نوامبر از کار اخراج شد پلیسی در ماه دسامبر برای ‘œethical ساقط.” او بعدها اعتراف کرد یک œlapse از قضاوت’� اما گفت که او می خواهم اجازه دهید او شهرت برای یکپارچگی به دست آورده در طول بیش از 30 سال به عنوان یک افسر پلیس برای خود صحبت می کنند. جانسون سخنگوی نمی بازگشت یک پیام پنج شنبه.

این گزارش گفت: Johnson سوار مامور امنیتی از رستوران به مقر پلیس که در آن افسر رو به یک شهر خودرو و سوار کردن. جانسون همچنین در سمت چپ ستاد پارکینگ غیر قانونی در یک محله با ماشین در حال اجرا است. یک شاهد عینی به نام 911 به گزارش یک مرد در خواب پشت چرخ. چند از افسران پلیس و آتش رسمی بررسی بر روی Johnson اما هیچ زمینه هوشیاری آزمون اجرا شد.

                                                                                                                                                                                                                       

جانسون اجازه داده شد تا صحنه را ترک کنند و سوار نامنظم از جمله باد یک علامت توقف و تبدیل به خط اشتباه است. در این گزارش ذکر شده فیلم های خصوصی دوربین های امنیتی و پلیس و داش دوربین.

تحقیقات بیشتر به اقدامات امنیتی کارکنان و افسران در پاسخ به این صحنه بودند و در انتظار.

___

دنبال سوفیا Tareen در توییتر https://twitter.com/sophiatareen

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de