گزارش: Coronavirus می تواند کشتن صدها نفر از افراد بی خانمان در شهرستان لا

لس آنجلس (CBSLA) — به عنوان بسیاری از 400 نفر دچار بی خانمانی در L. A. شهرستان می تواند مرگ از COVID-19 pandemic, با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت و دو دانشگاه دیگر

محققان دریافتند که این بیماری همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد کشتن بیش از 3400 افراد بی خانمان در سراسر ایالات متحده است. تا 1200 از این مرگ و میر می تواند از کالیفرنیا و بیش از 7000 نفر بی خانمان می تواند بستری در بخش دولتی با توجه به COVID-19.

2,600 از کسانی که بستری شدن در بیمارستان هستند به احتمال زیاد به رخ می دهد در L. A. شهرستان است.

“به عنوان یک انسانی موضوع و برای محافظت از اورژانس منابع ضروری است که ما همه چیز را ما می توانیم برای کمک به افراد بی خانمان پیدا ایمنی” نوشت: همکاری نویسنده Randall کوهن دانشیار جامعه علوم بهداشتی در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی.

افزایش در بستری از جمعیت بی خانمان در یک زمان می آید زمانی که بیمارستان ها در حال حاضر در حال انتظار برای غرق شود با توجه به همه گیر با توجه به گزارش.

مرتبط: فرد در انزوا ممکن است برای اولین بار بی خانمان COVID-19 مورد در LA

“برای اطمینان از ایمنی 60,000 افراد بی خانمان در لس آنجلس, ما باید هر اضطراری اسکان منابع قابل تصور — جدید پناهگاه با فضای کافی برای نگه داشتن مردم در امن و هتل ها برای آسیب پذیر ترین و امن پارکینگ و هر گزینه های دیگر. مقیاس این تلاش ها خواهد بود,” کوهن ادامه داد.

به مدیریت تاثیر COVID-19 در جمعیت بی خانمان محققان دریافتند نیاز برای 400,000 اضافی تخت بیمارستان در سراسر کشور.

“این است که یک جمعیت که پیشرفته در سن و در حال حاضر رنج می برند از سلامت فقیر از جمله تنزل یافته سیستم ایمنی بدن گفت:” توماس بایرن یک از نویسندگان این گزارش و دستیار استاد در دانشگاه بوستون دانشکده علوم اجتماعی. “آنها آسیب پذیر هستند و در معرض خطر, اما برای بسیاری از آن را خیلی دیر است. سیاستگذاران باید اخلاقی ضروری را به عمل در حال حاضر و صرفه جویی در زندگی می کند.”

محققان خواست نمایندگان مجلس برای ایجاد جدید اورژانس ترتیبات مسکن و بازسازی زمان پناهگاه اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله میان بی خانمان. این پاسخ های اضافی مورد نیاز برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus در میان کسانی که تجربه بی خانمانی که حدود 11.5 میلیارد دلار در سراسر کشور با توجه به گزارش.

محققان دانشگاه پنسیلوانیا نیز به این گزارش.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de