گزارش: پلیس لس آنجلس در حال بررسی ادعاهای ‘آبی آنفولانزا’ سازمان بیمار تماس بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

لس آنجلس (CBSLA) — پلیس لس آنجلس در حال بررسی است که آیا سنبله در افسران تماس با بیمار در طول تعطیلات آخر هفته بخشی از یک سازمان اعتراض به شهرستان کاهش 150 میلیون دلار از آژانس بودجه.

لس آنجلس تایمز به دست آمده ناشناس نامه ای که بنا به گزارش منتشر شده در میان افسران هفته گذشته تشویق آنها را به تماس در بیمار به بیانیه ای که آنها “نه مصرفی.”

“آنها موفق به defunding پلیس; چه چیزی شما فکر می کنم بعدی ؟ ما پرداخت ؟ ما منافع ؟ ما حقوق بازنشستگی ؟ شما (expletive) حق تمام کسانی که همه چیز در معرض خطر هستند در حال حاضر” در این نامه اظهار داشت: با توجه به زمان که به دست آمده و یک کپی. “ما باید برای قرار دادن در شهرستان یک پیام روشن است که ما نه مصرفی و ما در حال رفتن به این مزخرفات دیگر.”

منابع گفت: L. A. بار است که به عنوان بسیاری از 300 افسر به نام در بیمار بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته از جمله تقریبا هر کس در برخی از ضد باند واحد است.

رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور به این روزنامه گفت که او نه پریدن به هر گونه نتیجه گیری از آنجا که وجود دارد می تواند از دیگر دلایل غیر معمول تعداد بیمار تماس — از جمله مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

“به جای پریدن به نتیجه گیری و indicting و impugning یکپارچگی صفوف و من میخواهم که ما کشف این” مور گفت: بار. “ما می خواهیم برای پیدا کردن حقایق قبل از ما شروع به ساخت جارو قضاوت.”

مور گفت که افسران که آگاهانه شرکت در هر سازمان بیمار خارج خواهد بود به جرم سوء رفتار. او همچنین اشاره کرد که فوق العاده افسران اضافه شده بود به برنامه پیش از تعطیلات بنابراین هیچ گشت شیفت بودند کوتاه کارکنان.

پلیس لس آنجلس اتحادیه مقاله گفت که آن را نیست نقش بازی در سنبله در بیمار تماس و در واقع ارسال یک ایمیل به اعضای ترغیب آنها به شرکت در هر سازمان بیمار انجام می شود.

“ما شنیده ام برخی از شایعات بی اساس در یک پتانسیل آبی آنفولانزا’ که در آن افسران هماهنگ خواهد به تماس در بیمار برای همان روز است. ما از شما می خواهیم که به این عمل” اتحادیه پیام گفت: با توجه به بار. “هیئت مدیره از پلیس لس آنجلس محافظ لیگ صراحت محکوم هر گونه تلاش برای شرکت در” آبی آنفولانزا.’ این اشتباه است که آن را غیر قانونی است و آن را بر خلاف سوگند همه ما در زمان به عنوان افسر پلیس برای محافظت از جامعه ما است.”

تایمز گزارش داد که حداقل 91 ماموران در جنوب شرقی بخش و 31 در بخش جنوب غربی در بیمار نامیده می شود. تعداد غیر منتظره ای بالا نیز گزارش شده در 77 سالگی و Foothill بخش.

اما مور و پلیس لس آنجلس اتحادیه رئیس جمهور کریگ Lally هر دو مقاله گفت اکثریت قریب به اتفاق افسران برنامه ریزی شده به کار بیش از آخر هفته نشان داد تا برای تغییرات خود را.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de