استودیو سیتی (CBSLA) — لس آنجلس تبدیل شده حداقل مقرون به صرفه بازار مسکن — ضرب و شتم از شهر نیویورک و حتی San Francisco — با توجه به HousingWire.com.

“من شگفت زده” Yawar چارلی مدیر شهرکهای بخش در AKG, قطب نما, بورلی هیلز گفت. “مناطق که مقرون به صرفه در حال حاضر تبدیل شده اند. و اگر شما نگاه در چشم انداز لس آنجلس — فکر می کنم در مورد تمام چیزهایی که ما در 10 سال آینده — ما داریم جدید, فوتبال, ورزشگاه, جدید, فوتبال, ورزشگاه بود که فقط ساخته شده است بسیاری از زیرساخت تغییرات اتفاق می افتد در مرکز شهر و این چیز کوچک به نام بازی های المپیک است.”

با توجه به HousingWire یک شاخص است که در ترکیب متوسط درآمد و, متوسط قیمت خانه ساخته L. A. بدترین ها در این کشور و تعدادی از جوان ساکنان گفت: آنها نگران بودند آنها هرگز قادر به پرداخت هزینه خانه.

“بسیاری از مردم به دلیل آن را تبدیل به مثل حرکت از دولت و یا فقط از منطقه” Paulina 25 ساله ساکن گفت. “اما اگر شما نگاه در Burbank-رباط کریم منطقه و یا هر جا که من می دانم این است که منطقه من خیلی دوست دارم به خاطر من در آن منطقه است, اما این چیزی است که در حال حاضر به نظر نمی آید مانند یک امکان در هر زمان به زودی.”

چارلی گفت: خریداران خانه اولین بار نیاز به یک استراتژی قوی است که گاهی اوقات به این معنا نیست که بالاترین پیشنهاد.

“وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما می توانید به مطمئن شوید که مشتریان خود را دریافت کنید در درب,” او گفت:. “بسیاری از این است که حروف — ارتباط خریدار و فروشنده — آن را شخصی, چهره, چون وقتی وجود دارد که اتصال آن را نه فقط در کسب و کار. املاک و مستغلات و خانه های در حال یک تجربه عاطفی.”

برخی از شهرستانها در اورنج کانتی نیز در لیست حداقل مقرون به صرفه هر چند سن فرانسیسکو نگه داشته و آن مقام دوم در رتبه بندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de