گزارش: Mich St بررسی ادعاهای NCAA نقض

شرق و لانسینگ, میشیگان. — میشیگان ایالتی است گزارش بررسی ادعاهای NCAA نقض ساخته شده توسط یک کارمند سابق فوتبال در یک طرح دعوی در دادگاه.

کورتیس بلکول سابق Michigan State football کارمند واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا خود اشتغال توافق نقض شد وقتی که او منظم بود در حالی که مدرسه خطاب تجاوز جنسی اتهامات علیه بازیکن در سال 2017. اخیر تشکیل پرونده در این مورد از بلکول وکیل پیشنهاد کرد که رسوب شهادت آن مربی را علامت Dantonio ممکن است نشان داد NCAA نقض.

                                                                                                                                                                                                                       

Dantonio اعلام بازنشستگی خود را در اوایل این ماه. مدیر ورزشی لایحه Beekman گفت: پس از آن که آن را درک است که اتهامات ‘œpatently false” – اما ورزشی سخنگوی وزارت گفت: اخبار دیترویت در روز سه شنبه که مدرسه است که به دنبال آنها.

“ما آگاه هستند از این اتهامات ساخته شده توسط Curtis بلکول به عنوان بخشی از دادخواهی” سخنگوی مت لارسون به این روزنامه گفت. “همانطور که با هر گونه اتهام در مورد NCAA انطباق MSU در حال بررسی و کار با NCAA و بزرگ ده است. ما به طور کامل با پیروی از خود ما-گزارش تعهدات به NCAA در سراسر این مورد.’�

تشکیل پرونده در اوایل این ماه از بلکول وکیل ادعا Dantonio مورد نیاز بلکول به همراه او در یک استخدام مراجعه به خانه از یک دیترویت-منطقه جذب.

‘œAs بستری توسط متهم Dantonio تحت سوگند داشتن شاکی همراه او به خانه از یک فوتبال استخدام رسمی استخدام دیدار یک NCAA تخلف!’� تشکیل پرونده گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

این پرونده نیز ادعا شده که Dantonio را رسوب شهادت ممکن است نقض آشکار در مورد یک اهدا کننده ارائه اشتغال به پدر و مادر از ستاره استخدام.

دیترویت نیوز گزارش داد که یک عکس و استشهاد پرونده در دادگاه فدرال روز شنبه ادعا را نشان می دهد بلکول و Dantonio در خانه یک استخدام در 2015. با توجه به روزنامه وکلا برای Dantonio گفت: در یک پرونده بعد از شنبه که در او نیست یاد مراجعه و یا اجازه بلکول وجود داشته باشد.

مل تاکر استخدام شد به جای Dantonio هفته گذشته است.

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>