محققان: ارزان مواد مخدر را بهبود می بخشد COVID-19 بقا

محققان در انگلستان می گویند که شواهد برای اولین بار است که یک دارو می تواند در بهبود COVID-19 بقا: یک ارزان و به طور گسترده ای در دسترس استروئید کاهش مرگ و میر تا یک سوم در به شدت بیمار بستری بیماران است.

نتایج اعلام شد سه شنبه و دولت بریتانیا بلافاصله مجاز دارو استفاده در سراسر بریتانیا برای coronavirus بیماران مثل کسانی که به خوبی در این مطالعه. محققان گفتند که انتشار نتایج به زودی و چند تن از کارشناسان مستقل گفت: این مهم است برای دیدن جزئیات به می دانم که چگونه بسیاری از تفاوت دارو دگزامتازون را ممکن است برای آنها.

                                                                                                                                                                                                                       

اما “خط پایین این است, خبر خوب گفت:” ایالات متحده ” بالا بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci. “این است که بهبود قابل توجهی در گزینه های درمانی در دسترس است که ما داریم.”

مطالعه led توسط دانشگاه آکسفورد, زیادی, سخت, تست که به صورت تصادفی 2,104 بیماران برای دریافت دارو و آنها را در مقایسه با 4,321 بيماران گرفتن تنها مراقبت های معمول.

این دارو داده شد یا خوراکی و یا از طریق IV برای 10 روز. پس از چهار هفته آن را به حال کاهش مرگ و میر 35 درصد در بیمارانی که نیاز به درمان با دستگاه تنفس و 20 درصد در کسانی که فقط نیاز به اکسیژن اضافی. آن را به نظر نمی رسد برای کمک به کمتر بیمار بیماران.

محققان تخمین زده می شود که این دارو می تواند به جلوگیری از یک مرگ برای هر هشت بیماران درمان شده در حالی که در دستگاه تنفس و یکی برای هر 25 نفر در اکسیژن اضافی به تنهایی.

                                                                                                                                                                                                                       

“کسانی که در حال بزرگ جلوه گفت:” یک مطالعه رهبر, دکتر مارتین Landray در آکسفورد. “آن را درمان نمی, اما آن را قطعا یک راه طولانی رو به جلو است.” به ویژه خبری که از مواد مخدر “است که قابل ملاحظه ای ارزان, شاید 20 یا 30 دلار برای کل دوره درمان,” او اضافه شده است.

داروهای استروئیدی کاهش التهاب که گاهی اوقات توسعه در COVID-19 بيمار به عنوان سیستم ایمنی بدن overreacts برای مبارزه با عفونت. این واکنش افراطی خسارت ریه و می تواند کشنده باشد. سازمان بهداشت جهانی و به دیگران توصیه می کنند در مقابل با استفاده از استروئیدها در اوایل دوره بیماری به دلیل آنها می توانند مانع از پاکسازی ویروس.

“در اوایل شما در حال مبارزه با ویروس و شما می خواهید سیستم ایمنی بدن شما را به عنوان که ممکن است دست نخورده,” Fauci توضیح داد. اما در مرحله پیشرفته COVID-19 نبرد در برابر ویروس باعث می شود خیلی التهاب که آن را “صدمه زدن به شما بیش از کمک به شما” او گفت:. نتایج دیده می شود در آکسفورد تحصیل را “حس کامل” است که با مفهوم, او گفت:.

بسیاری از بیمارستان ها و پزشکان در تلاش بوده اند استروئیدها به سرکوب سیستم ایمنی بدن, اما شده است وجود دارد هیچ مدرکی از با کیفیت بالا و مطالعات است که آن را کمک می کند تا برای COVID-19.

                                                                                                                                                                                                                       

تا به حال تنها مواد مخدر نشان داده شده است برای کمک به است remdesivir یک داروی آزمایشی از علوم جلعاد که بلوک آنزیم ویروس استفاده می کند به کپی آن مواد ژنتیکی است. Remdesivir کوتاه زمان به بهبود به شدت بیمار بستری بیماران با 31 درصد به 11 روز به طور متوسط در مقابل 15 روز برای کسانی که فقط داده مراقبت معمول در یک مطالعه به رهبری ایالات متحده موسسه ملی بهداشت ،

“ما هنوز نمی دانیم” اگر remdesivir می تواند با استفاده از دگزامتازون و یا قبل و یا بعد از آن به بیشتر سود Fauci گفت.

حتی اگر دگزامتازون تنها کمک می کند تا در موارد شدید “زندگی های بی شماری را نجات داد در سطح جهانی گفت:” نیک Cammack یک ویروس متخصص در Wellcome Trust, یک موسسه خیریه است که با پشتیبانی از پژوهش است.

“این رویای” به این دلیل که مواد مخدر استفاده شده است برای چندین دهه برای شرایط دیگر گفت: Cammack که هیچ نقشی در مطالعه است. “این بسیار ساده است به طوری هیچ دلیلی وجود این نمی توان نورد برای کل جهان است.”

هیچ اطلاعاتی داده شد در عوارض جانبی اما محققان گفت: آنها با استفاده از دوز پایین و برای یک زمان کوتاه است که به طور کلی امن است.

دکتر پیتر باخ, سلامت, سیاست متخصص در Memorial Sloan-Kettering Cancer Center در نیویورک اشاره کرد که 41 درصد از کسانی که در دستگاه تنفس و 25% در اکسیژن به تنهایی درگذشت در مطالعه است.

“میزان مرگ و میر به نظر می رسد راه بالاتر از آن در است ایالات متحده” که در آن یک مطالعه اخیر نشان داد مرگ و نرخ 12 درصد بود که تنها پس از دو هفته در مقابل چهار در انگلستان مطالعه, او گفت:.

“ما در حال رفتن به تلاش برای نگاهی به این داده ها و استفاده از آنها برای ایالات متحده بیماران,” او گفت:. اما او افزود که “این یک خبر خوب برای علم است که حق مطالعات انجام شد” و این که این دارو کار می کند و بسیار مقرون به صرفه و در دسترس است.

آکسفورد مطالعه همان است که در اوایل این ماه نشان داد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین کار نمی شد در برابر coronavirus. مطالعه ثبت نام بیش از 11000 نفر در انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی که داده شد یا استاندارد یا مراقبت که به همراه یکی از چندین درمان: دگزامتازون; هیدروکسی کلروکین; HIV دسته کوچک موسیقی جاز مواد مخدر لوپیناویر-ریتوناویر; آنتی بیوتیک آزیترومایسین; ضد التهابی مواد مخدر توکلیزوماب; یا پلاسما از کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 که شامل آنتی بادی برای مبارزه با ویروس.

تحقیقات ادامه دارد و در درمان های دیگر. اين پژوهش در بودجه توسط دولت سازمان بهداشت و درمان در انگلستان و اهدا کنندگان خصوصی از جمله بیل و ملیندا گیتس.

دکتر استفان گریفین از دانشگاه لیدز در انگلستان گفت: درمان است که می تواند به جلوگیری از عفونت و بیماری های جدی هنوز هم مورد نیاز است.

“در حالت ایده آل ما را پیدا خواهد کرد چیزی است که متوقف می شود این بیماری از پیشرفت به مرحله پیشرفته تر” او گفت remdesivir ممکن است در عین حال ثابت می شود موثر در این راه. دگزامتازون “نیست در تعجبم که قرص, اما آن را کاهش برخی از تند و زننده اثرات COVID-19.”

AP پزشکی نویسنده ماریا چنگ کمک گزارش از لندن است.

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net