تخلیه ساکنان پس از پاسادنا خانه سالمندان ضربه سخت COVID-19 به نظر می رسد به از دست دادن مجوز

پاسادنا (CBSLA) – ده ها تن از ساکنان منتقل شدند از پاسادنا خانه سالمندان اواخر پنج شنبه شب پس از آن به نظر می رسد ممکن است محروم شده اند از آن دولت مجوز در میان شیوع کروناویروس در این مرکز است که تاکنون هشت زندگی می کند.

ساکنان خانه سالمندان در حال تخلیه از صلیب طلایی تسهیلات مراقبت های بهداشتی در پاسادنا کالیفرنیا در 11 ژوئن سال 2020 است. (RMG نیوز)

در حدود ساعت 11 شب چندین آمبولانس صف خارج صلیب طلایی تسهیلات مراقبت های بهداشتی واقع در 1450 N. نمایشگاه اوکس Ave. به منظور حذف ساکنان و انتقال آنها به دیگر خانه سالمندان امکانات.

لس آنجلس کانتی آتش نشانی و امدادگران در صحنه گفت: آنها به نام به حرکت 63 ساکنان چون صلیب طلایی شد delicensed کالیفرنیا دفتر دادستان کل است.

CBSLA هنوز به تایید دولت اگر و دقیقا به همین دلیل تاسیسات delicensed.

با توجه به آخرین شماره از شهر پاسادنا صلیب طلایی تا به حال 104 تایید coronavirus موارد از جمله 72 در میان ساکنان و 32 در میان کارکنان. هشت نفر فوت کرده اند این بیماری است.

این یکی از چندین پرستاری ماهر امکانات در سراسر L. A. شهرستان که گارد ملی تیم پزشکی اعزام شده بودند در ماه آوریل است.

اولیویا درد و گریه گفت CBSLA در اوایل صبح روز جمعه که او فقط دریافت کلمه که مادر او را به نقل مکان کرد.

“من فکر می کنم آن را بیش از حد بسیاری از بیماران که بیمار بودند و آنها نمی توانید آن را تحت کنترل با گارد ملی اما من معتقدم که برای رفاه بیماران که آنها تصمیم گرفتند که آنها را جداگانه آنها را به دیگر امکانات و مادر من است” درد و گریه گفت CBSLA.

درد و گریه هنوز نمی دانم که مادر او گرفته شد.

نوزده تسهیلات مراقبت دراز مدت در پاسادنا گزارش داده اند که حداقل یک مورد از coronavirus. برایتون مرکز مراقبت است که به واقع نیز در نمایشگاه اوکس خیابان — تنها در حدود نیم مایل از صلیب طلایی — تا به حال بزرگترین شیوع با 128 coronavirus موارد و 16 و میر.

شده اند وجود دارد 1,023 تایید coronavirus موارد در پاسادنا و 84 مرگ و میر. در سراسر L. A. شهرستان به عنوان یک کل وجود دارد 68,875 مورد تأیید و 2,813 مرگ و میر. ساکنان خانه سالمندان باید حدود نیمی از تمام coronavirus مرگ و میر در L. A. شهرستان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net