ساکنان هشدار در مورد نیمه ماه دبیت کارت تقلب

دولت Rep. مریم Edly-آلن (D-لیبرتیویل) است که هشدار در مورد ساکنان یک تقلب گسترده طرح است که با استفاده از هویت افراد به اشتباه ادعا بیمه بیکاری.

“این است که عمیقا نگران کننده برای دیدن scammers استفاده از یک بحران است که wreaked ویران کردن بر روی خانواده ها در سراسر جامعه ما” گفت: Edly-آلن. “همراه با این واقعیت است که بسیاری از ساکنان در حال حاضر در تلاش برای دریافت واقعی بیکاری در این خبر بد است.”

                                                                                                                                                                                                                       

ایلینوی بخش خدمات اشتغال است که سرکوب یک طرح تقلب است که هدف قرار دادن هر دولت همه گیر بیکاری برنامه های کمک. در این طرح افراد با داشتن هویت خود را با استفاده از فایل برای بیمه بیکاری و سپس بیکاری دریافت دبیت کارت در پست الکترونیکی.

اگر یک فرد دریافت یک کارت اعتباری و یا یک نامه بیمه بیکاری در پست الکترونیکی آنها باید بلافاصله تماس ایلینوی بخش خدمات اشتغال در (800) 814-0513 و انتخاب گزینه 1 برای متقاضیان و سپس گزینه 5 برای گزارش سرقت هویت.

علاوه بر این افرادی که از دریافت کارت باید فعال کردن کارت های خود را و باید گزارش اعتبار خود را برای بررسی فعالیت های مشکوک.

“همه گیر بیکاری کمک به منظور کمک به جوامع ما با اقدام به عنوان یک شبکه مالی ایمنی از پیش بینی نشده اثرات COVID-19,” Edly-آلن گفت. “اگر شما بر این باورند که شما یک قربانی از این فعالیت های جعلی لطفا گزارش آن را به پر طرفدارترین ide ها و فایل گزارش پلیس به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

شهروندانی که قربانی این طرح باید از تماس با اداره پلیس محلی و تماس ایلینوی بخش خدمات اشتغال در (800) 814-0513.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر