سانتا مونیکا (CBSLA) — صنعت رستوران در مشکل است به عنوان فضای ناهار خوری باقی مانده shutdown در سراسر لس آنجلس در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در مکان هایی مانند سانتا مونیکا رستوران مجبور به انطباق با اقدام بی سابقه ای به طور انحصاری و گرفتن کسب و کار خود را در خارج از منزل.

“این هرگز یک رستوران طراحی شده برای انجام takeout مواد غذایی, اما ما انجام شده است را خارج و پس از ماه مارس و شما آن را می دانم هرگز یک رستوران طراحی شده در خیابان, اما در اینجا ما گفت:” دیو Beran, آشپز/صاحب Pasjoli.

با وجود تمایل به انطباق با بسیاری از رستوران ها موافق takeout و کابینت آشپزخانه به اندازه کافی برای حفظ کسب و کار خود را.

یک گزارش جدید در روز جمعه پیش بینی کرد یک سوم از تمام ایالات متحده رستوران ها خواهد شد به طور دائم در این سال است.

در کالیفرنیا 900,000 رستوران کارگران در حال حاضر شغل خود را از دست و حتی بیشتر می تواند زمانی که فدرال بودجه امداد اجرا در ماه آینده.

“بسیاری از رستوران ها صحبت می کنم می گویند که در آینده شما می دانید, 4 تا 6 هفته آنها میخوای اجرا از PPP بودجه” گفت: نقطه Condie رئیس جمهور Californa انجمن رستوران.

به تازگی تشکیل مستقل انجمن رستوران لابی کنگره نیز تصویب 120 میلیارد رستوران ها عمل می کنند برای کمک به صاحبان پرداخت کارگران و اجاره آب و برق و لوازم با این امید از قرار دادن بیش از دو برابر است که به اقتصاد ملی است.

“ما از یکی دیگر از 5-10 میلیون شغل در دام ماهیگیری و کشاورزی از wineries و توزیع و حسابداری آن اجرا می شود در این حیطه. این از دست دادن ها و رستوران ها که اتفاق می افتد بدون هر نوع واقعی کمک می گذرد به نتیجه در تمام این مشاغل از دست رفته برای همیشه” گفت: کارولین Styne از Lucques ،

حداقل دستمزد نیز بالا خواهد رفت به زودی و صاحبان رستوران احساس فشار از همه طرف.

“اگر آنها می دانند که خود هزینه های ثابت هزینه های نیروی کار خود تا به حال توسط شما می دانید 20 درصد و یا هر آنچه در آن خواهد بود بسته به این شهرستان است که می تواند تفاوت بین این که آیا آنها در حال رفتن به قادر به باز کردن یا نه” Condie گفت.

یک کمپین جدید به نام ایمن ماندن, ماندن باز است کمک به رستوران در آغوش مقررات جدید به طوری که آنها می توانید با خیال راحت خوش آمدید شام بازگشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de