لس آنجلس (CBSLA) – کشته مشهور درمانگر خانواده دکتر Amie Harwick که کشته شد صبح روز شنبه در هالیوود هیلز خانه مورد آزار قرار گرفته بود چندین بار با او دوست پسر سابق با توجه به اسناد دادگاه.

گرت Pursehouse دستگیر شد بعد از ظهر شنبه در ارتباط با قتل است. او در پیوند با خارج از زندان سه شنبه شب برگزار می شود در $2 میلیون وثیقه.

Harwick کاربردی به صورت یک سفارش محدود در برابر Pursehouse در دو نوبت جداگانه یک بار در سال 2011 و دوباره در سال 2012 اما نه هنوز در اثر در زمان کشتن. Harwick دیده بود Pursehouse دو هفته قبل از قتل به پلیس گفت:.

یک تاریخ عکس دکتر Amie Harwick. Harwick به قتل رسید در هالیوود هیلز خانه on Feb. از 15 سال 2020 است. (Facebook)

“او را خفه من پانچ من ناودان سر من بر روی زمین لگد من” Harwick گفت: پلیس با توجه به سفارش محدود.

او گفت: Pursehouse نیز شکست را به مجتمع آپارتمانی او قبلا و “شکست 10 قاب عکس در درب من.”

با توجه به ضابط سفارش Pursehouse همچنین پیامک Harwick گفت: “همه چیز بدتر خواهد شد” که باعث شد او را به پلیس تماس بگیرید.

“این فرد که نام او خواهد آمد تا در طول سال به عنوان کسی که او نگران بود در مورد” رابرت Coshland یک دوست گفت. “و او اجرا به او اخیرا در یک رویداد و او رفتار bizarrely و پس از آن این اتفاق افتاده است.”

دکتر هرناندو چاوز بود با Harwick وقتی که اخیر برخورد اتفاق افتاده است.

“او خشمگین و عصبانی و پرخاشگر شفاهی سوء استفاده پریشان تحت فشار” چاوز گفت. “و او در تلاش بود تا او را آرام او در تلاش بود برای کمک به او را تسکین او در تلاش بود تا دلسوزانه و همدلانه.”

یکی از Harwick تخصص در کمک به افرادی که دچار خشونت خانگی.

“Amie نمی میرند بیهوده” چاوز گفت. “زندگی او تا به حال به معنای زندگی خیلی مهم است به طوری که بسیاری از مردم ما رو به استفاده از این به عنوان یک فرصت برای حرکت رو به جلو با حفاظت بیشتر و ایمنی بیشتر برای مردم است.”

دوست دیرین او رودی تورس گفت CBS2 که سیستم شکست خورده است.

“سیستم نمی خواهد عمل تا زمانی که چیزی اتفاق می افتد و آن را همیشه خیلی دیر شده برای آنها” تورس گفت. “همیشه بیش از حد کمی بیش از حد دیر است. من آنجا بودم وقتی که آن را تمام شده و آنها نکرده بود او پس از آن قطعا کاری نمی کند برای او در حال حاضر.”

جسیکا Everleth دیگر از دوستان از Harwick را آغاز مبارزات انتخاباتی در افتخار او را به توجه به خشونت و تشویق تغییرات به وسیله قوانین.

“دوست ما دکتر Amie Harwick تحمل نزدیک به یک دهه از تعقیب و آزار آنلاین از دوست پسر سابق و حتی واصل دو ضابط سفارشات در برابر او” سایت متحده است. “این رفتار وسواسی باید به اندازه کافی برای دستگیری گرت Pursehouse از جرم تعقیب است.”

یک تاریخ عکس کمدین Drew Carey و سابق خود را نامزد دکتر Amie Harwick. Harwick به قتل رسید در هالیوود هیلز خانه on Feb. از 15 سال 2020 است. (توییتر)

Harwick بود که قبلا در رابطه با کمدین Drew Carey. هرزه کری برای تایید نامزدی خود را در ماه فوریه 2018 با توجه به سرگرمی امشب. رابطه خود را به پایان رسید در سال گذشته است.

کری در پاسخ به Harwick مرگ در توییتر شنبه و تشویق پیروان خود را به ثبت Change.org طومار خطاب به قانونگذاران کالیفرنیا است که طرفداران برای تغییرات به خشونت و وسیله قوانین.

Harwick تا به حال نوشته شده از یک کتاب, ایجاد پادکست ها و استفاده از رسانه های اجتماعی به بحث در مورد کار خود را به عنوان یک درمانگر.

“این بسیار دشوار است” Coshland گفت. “من برگزاری آن هم در حال حاضر, اما آن را در امواج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de