بازنشسته متخصص بیهوشی اهدا $1 میلیون نفر به بیمارستان

SPRINGFIELD بیمار است. — دکتر ببو پراساد آمد به ایالات متحده در سال 1971 پس از فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی در هند با هیچ پول است.

اما پراساد شد موفق بیهوشی از جمله 18 سال اقامت در HSHS سنت جان در بیمارستان که در آن او بازنشسته در سال 2004.

                                                                                                                                                                                                                       

پراساد اخیر 1 میلیون دلار کمک مالی به HSHS سنت جان بنیاد ویژه نوزادان-مراقبت های ويژه (NICU) در سنت جان بیمارستان کودکان خود عشق نامه به بیمارستان و جامعه است.

‘œI am دادن به یک بیمارستان یک جامعه و یک کشور است که من از صمیم قلب دوست دارم,’� پراساد گفت: در یک کنفرانس خبری در بیمارستان. ‘œSpringfield یک شهر و یک مکان فوق العاده برای زندگی است. من به این سهم چون من می خواهم اسپرینگفیلد به همچنان به رشد خود را به شغل جدید در اینجا و پس از ساخت عالی جامعه پزشکی و خدمات پزشکی است که همه ما لذت ببرید.

‘œChildren آینده ما هستند, بنابراین من می خواستم به طور مستقیم هدیه من به مراقبت ويژه نوزادان به نوزادان سالم شروع به زندگی خود را.’�

پراساد پیوست سنت جان در سال 1986. او هنوز هم کار می کند دو هفته در هر ماه در مداخله ای کنترل درد متخصص در Carterville بیمار.

در ماه اکتبر سنت جان شروع به 19 میلیون دلار نوسازی و گسترش NICU به ارائه single-family اتاق بیمار به صورت زودرس و انتقادی-بیمار نوزادان.

                                                                                                                                                                                                                       

این پروژه را بیش از دو برابر اندازه NICU و مصرف آن از 15000 فوت مربع به 36,500. آن را باز خواهد شد در ماه فوریه است.

هر سال حدود 2000 نوزادان متولد شده در سنت جان بیمارستان کودکان. NICU مراقبت برای حدود 700 نوزادان سالانه از 35-منطقه شهرستان.

‘œDr. پراساد هدیه زیبا عهد که او به عنوان یک فرد’� گفت: بورلی Neisler ارشد توسعه افسر برای HSHS سنت جان پایه و اساس است. ‘œHe بخشنده است و مهربان مردی که ساخته شده است یک زندگی موفق خود را از طریق کار سخت و فداکاری و عزم و اراده.

‘œToday St. john’s و ما اکثر بیماران آسیب پذیر هستند و با بهره گیری از سخاوت است. این یک روز فوق العاده برای سنت جان کودکان.

‘œHe به معنای بسیار به همه ما است.’�

Neisler گفت: Prasad شده است ‘œa سازگار دهنده’� از NICU.

‘œHe می خواستم برای ایجاد یک تفاوت برای اسپرینگفیلد و او می خواست برای ایجاد یک تفاوت برای سنت جان,’� Neisler اضافه شده است. ‘œHe دارای یک قلب برای نوزادان و ما خوشحال است که او می کند.’�

                                                                                                                                                                                                                       

‘œDonors مانند دكتر پراساد را تمام تفاوت با دادن سخاوتمندانه به ارائه مراقبت های استثنایی و آسایش به ما آسیب پذیرترین بیماران’� گفت: E. J. Kuiper رئیس جمهور و رئیس اجرایی از HSHS, ایلینوی.

دکتر کمال Batton مدیر نوزاد خدمات در سنت جان کودکان با اشاره به اینکه این بیمارستان یکی از اولین در کشور به یک واحد منحصر به فرد اختصاص داده شده به مراقبت از نوزادان نارس.

‘œThe NICU نوسازی ساخته شده ممکن است از طریق کمک های سخاوتمندانه, مانند کسانی که از دکتر پراساد اجازه خواهد داد که سنت جان به باقی می ماند در خط مقدم نوآورانه, با کیفیت بالا, مراقبت از’� Batton گفت.

پراساد به نام از آمدن به ایالات متحده آمریکا نزدیک به 50 سال œa فرصت طلایی است.

‘œIt احساس بهشت,’� او اضافه شده است. ‘œThere نداشت مقایسه با هند در 1970s.’�

پراساد گذشت یک امتحان داده شده توسط Educational Commission for Foreign Medical Graduates (ECFMG) که داده او را از اقامت در آمریکا

‘œIt شد اولین بار من تو را دیدم تلویزیون,’� گفت: Prasad که 24 بود و هنگامی که او آمد به آمریکا

پراساد اول کار می کرد در کانتون اوهایو قبل از رفتن به دانشگاه ایلینوی شیکاگو که در آن او خود را به اتمام بیهوشی اقامت. او تمرین به مدت 10 سال در آلاباما قبل از آمدن به اسپرینگفیلد.

پراساد دارای سه فرزند شامل دو دختر که به دنبال او به طب و شش نوه دارد.

‘œI بود خیلی خوشحال این پروژه آمد و من قادر به انجام آن’� پراساد گفت. ‘œThose که می توانید به استطاعت آن را داشته باشد به گام و کمک.

‘œI شگفت زده شد. این مکان زیبا به نظر می رسد. Springfield, بهترین جامعه پزشکی در کشور است.’�

___

منبع: (Springfield) State Journal-Register https://bit.ly/3eUNPyU

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر