نقد و بررسی: رمان جدید به بررسی نژاد و هویت متعلق

‘œThe محو نیمی,’� توسط بریت بنت (ریورهید)

یک رمان جدید به بررسی سازه از مسابقه در واگرا زندگی نور پوست سیاه, دوقلو, یکی از آنها انتقال به یک زندگی به عنوان یک زن.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe محو نیمی’� توسط بریت بنت است که به زیبایی نوشته شده و فکری و همهجانبه. آن به شرح زیر Deidre و استلا که تگرگ از شهر ملارد تصور توسط موسس آن به عنوان یک محل برای افرادی مانند او.

‘œLightness مانند هر چیزی به ارث برده در هزینه های بزرگ, بود, تنها, هدیه,’� بنت می نویسد: در یک نمونه از عمیق حکمت بافته شده در سراسر کتاب.

مسن وایلدر دوقلو Deidre کمی صبر برای مردم شهر وسواس با سبکی. ‘œHer پدر شده بود تا نور که در یک صبح سرد او می تواند به نوبه خود دست خود را بیش از برای دیدن آبی رگ خود را. اما هیچ یک از این اهمیت هنگامی که مردان سفید آمد برای او به طوری که او چگونه می تواند در مورد مراقبت از سبکی پس از که ؟ �

حتی به عنوان استلا دوقلو که انتقال پس از خروج از نوعی مرغابی وحشی میریزد برخی از گناهان دیده می شود به عنوان او می شود در آن محل روانی عوارض عبور به عنوان سفید از دروغ گفتن به کسانی که نزدیک به او.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œAt اول عبور به نظر می رسید خیلی ساده او نمی توانست درک کنند که چرا پدر و مادر او آن را انجام نداده,’� بنت می نویسد. ‘œBut او جوان بود ، او متوجه نشده بود چه مدت آن طول می کشد برای تبدیل شدن به شخص دیگری و یا چگونه تنها می توان آن را در جهان زندگی می کنند به معنی این نیست برای شما.’�

مسائل از امتیاز بین نسل تروما اتفاقی و بی عدالتی از این همه طعنه جدا در همه پیچیدگی خود را در یک داستان است که همچنین لمس در موضوعات جهانی از عشق و هویت و تعلق.

‘œThe محو نیمی,’� با خود را باهوش فرض و به شدت توسعه شخصیت است unputdownable و بسیار توصیه می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de