Stone Temple Pilots, ‘œPerdida’� (Rhino)

چه عجیب و غریب سفر آن بوده است برای طرفداران Stone Temple Pilots. دو دهه پیش آنها به ما گرانج, شاهکار ‘œPlush.’� در حال حاضر آنها در حال ارائه عامیانه آهنگ با تکنوازی فلوت.

                                                                                                                                                                                                                       

که دست کشیدن فقط یک نسیم تا حدی هشدار دهنده است. گروههای تکامل و خلبانان باید نقل مکان کرد به طوری فراتر از صوتی خود را آغاز که آنها به دنبال الهه شعر و موسیقی خود را به طور کامل سبک های مختلف. آنها سزاوار اعتباری و شنوندگان.

‘œPerdida’� می یابد گروه در آکوستیک قاب از ذهن است. آنها در حال ساخت و تکمیل نشده به پایین را پوشش می دهد از بازدید خود را (آنها انجام داده ایم که) اما 10 نام تجاری آهنگ جدید با استفاده از هیچ و یا بسیار کم آب است. وجود دارد, ویلنسل های ساخت ویولون آلتو ساکس و چیزی به نام Marxophone یک باس نوعی سنتور یا قانون آمد.

آکوستیک آهنگ ها ظریف تر از برق-سوخت و آنهایی که وجود دارد فشار بیشتری بر خواننده جف Gutt که گرفته شده بیش از, اصلی, خواننده گروه اسکات Weiland. اما این 10 آهنگ نشان دادن نوازندگی گروه و عضو آن را تطبیق پذیری صدایی ارگانیک آکوستیک نه مهندسی معکوس.

‘œPerdida,’� اسپانیایی برای ‘œloss” یک سودا آلبوم, نگران رابطه با رانش. ‘œStormy آب و هوا/شده است در اینجا برای بیش از حد طولانی,’� Gutt آواز می خواند بیش از یک زیبا آکوستیک سولو توسط گیتاریست دین herm n. crab. وجود دارد مقدار زیادی از تصاویر و باد و آسمان و باران.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œYears’� برای تلفن های موبایل مانند یک آهنگ از ’70s رام-com ‘œMiles دور’� شبیه ویولن-led عامیانه آهنگ از این کشور و ‘œShe من ملکه’� توسط سوسو زننده آهنگ مذهبی عشق با یک فلوت انجام یک سری از دلپذیری ریف. ‘œSunburst’� است که سبک تر از هوا blissed کردن شیرینی در حالی که عنوان آهنگ خوب فلامنکو احساس.

این ترانه سرایان – Gutt, herm n. crab و herm n. crab باس-بازی برادر رابرت – حتی ارائه خاموش ‘œI یک بار نشسته در جدول خود را.’� یک acoustic instrumental? که نبود چه بسیاری از آنها به احتمال زیاد انتظار از Stone Temple Pilots. شما به آن استفاده می شود.

___

علامت کندی در http://twitter.com/KennedyTwits

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de