2020 تئاتر فصل به یک شروع قوی, اما شما باید به عجله اگر شما می خواهید برای دیدن وزیر, شما از دست من یا ماما میا!, که همه این آخر هفته. در اینجا نظرات کپسول از آن را نشان می دهد و همچنین چهار بیشتر محصولات در مراحل اطراف شهر.

Kate Parkin and Peter Bussian in Bloomsday.

کیت Parkin و پیتر Bussian در Bloomsday.

مایکل Ensminger

Bloomsday. Bloomsday است جشن سالانه جیمز جویس رمان اولیسطول می کشد که در زندگی شخصیت لئوپولد بلوم در این دوره از یک روز: 16 ژوئن 1904. جشن جابجایی بلوم گام های او به عنوان عبور از شهر دوبلین توقف در های مختلف بارها در طول راه. در Steven Dietz بازی به همین نام Caithleen یک جوان راهنمای تور برخورد یک پیرمرد رابرت استاد دانشگاه که تدریس این کتاب به دانش آموزان برای سال — و که به نظر می رسد می دانم که بسیاری در مورد او. او پیش بینی را از این گروه از گردشگران او به زودی اسکورت و utters مبهم نظرات در مورد آنچه رخ داده است در زندگی و آنچه آمده است. رابرت ما به زودی متوجه است که یک بازدید کننده از بعد دیگری از زمان است. نه تنها این, اما این میانسال و تا حدودی بدبینانه استاد است, در واقع, نوجوان رابی که Caithleen است در مورد ملاقات به عنوان بخشی از تور کوهورت. دیگر Dietz نقش که من دیده بودند پیچیده رسم هر چند هرگز به طور کامل منطقی و یا خطی. آنها منتقل حس رمز و راز, تعجب, عمومی incomprehensibility از زندگی است. من فکر نمی کنم من به هر چیزی دور به شما گفتن که رابی در نهایت به نظر می رسد به دوباره تصویب است که تنها هرگز-به-می شود-را فراموش کرده بعد با Caithleen و میانسال Caithleen — گربه — همچنین تا نوبت به اضافه کردن یک سهمیه عقل, غم و اندوه, غربت و حتی ضعف امید. تحت جادا سوزان دیکسون را جهت تولید است واضح و روشن. کیت Parkin بسیار جذاب Caithleen و مگان ون د هی است رسا به عنوان عاقلانه جالب گربه — برای آنها Dietz نوشته شده است برخی از مهمترین Joycean خطوط در بازی. پیتر Bussian می کند به خوبی در برقراری ارتباط جوان رابی انرژی و طنز حیله گری که با او اعزام Caithleen گروه از گردشگران به طوری که برای به دست آوردن او را به خود. در نهایت وجود دارد بسیار قوی و جالب از جاستین Walvoord به عنوان رابرت. در همه Bloomsday باعث می شود جذاب و اغلب دست شب از تئاتر است. ارائه شده توسط تخته سنگ گروه تئاتر شرکت از طریق مارس 1, لبنیات مرکز هنرهای 2590 گردو خیابان, Boulder, 303-444-7328, betc.org. دفعات بازدید: بررسی کامل از Bloomsday.

William Hahn and Jessica Robblee as Johnny and Frankie.

ویلیام هان و جسیکا Robblee به عنوان جانی و فرانکی.

متی گیل عکاسی

فرانکی و جانی در Clair de Lune. فرانکی یک پیشخدمت زن در یک رستوران و جانی کوتاه-سفارش طبخ و به عنوان فرانکی و جانی در Clair de Lune باز در معدن کوچه آنها در نخ نما جهنم آشپزخانه آپارتمان با داشتن یک زمان فوق العاده در بستر خود ناله آه گریه می کند و exclamations دست خوش پیشامد میشه از طریق در مرحله تاریکی به سمت مخاطبان است. سپس چراغ آمده و دو شروع به بیرون آمدن از خود postcoital رقیق تامل یکدیگر و از این بوده است اولین بار, تاریخ, سعی کنید به کشف کردن فقط آنچه که آنها ممکن است آغاز شده است. و در اینجا آغاز می شود با احتیاط کار از اقرار و خودداری از پیشبرد و عقب نشینی جاذبه و رد است که هر دو با خشم ادا کردن به نیستی و یا پایان عشق. نوشته شده در 1982 فرانکی و جانی یکی از کسانی که سخت-مناقصه قطعات صحبت می کند که به طور مستقیم به بیننده قلب بدون نزولی به کلیشه و یا احساسات. هر چند شخصیت های اصلی منجر دشوار است بر روی لبه زندگی — جانی بود و هنگامی که در زندان برای جعل فرانکی دچار یک رابطه آزاردهنده است که آسیب دیده توانایی خود را به هر کسی اعتماد — شعر دوره peeps از طریق واقعی گفت و گو است. وارن Sherrill هدایت این تولید با معمول خود بینش و هوش شب ریتم ها نقطه و مصاحبه از ویلیام هان و جسیکا Robblee چیزی کمتر از درخشان. شما را ترک تئاتر امیدوار است که فرانکی و جانی خواهد حرکت دشوار shoals از رابطه خود را به مسالمت آمیز بندر کمک دبوسی و نقره نور ماه است. ارائه شده توسط کارگران معدن کوچه تاتر از طریق 1 مارس 1224 خیابان واشنگتن و طلایی 303-935-3044, minersalley.com.

Wed alert! Christy Oberndorf is looking for her father.

بحباله نکاح در اوردن, هشدار! کریستی اوبرندورف آم نکا است که به دنبال پدرش.

گلن راس

Mamma Mia! این موسیقی وجود دارد به رشته با هم بزرگترین بازدید از آبا — آهنگ بنی اندرسون و بیورن Ulvaeus که شامل عنوان و شماره “The Winner Takes It All” را به عنوان به خوبی به عنوان “S. O. S.” و “Knowing Me Knowing You.” بسیار وجود دارد خلاصه داستان: سوفی یک زن جوان در مورد ازدواج, نمی دانم که او پدر است; او peeks به مادر او خاطرات سپس دعوت سه نفر ثبت شده به عنوان یکی از عاشقان زمان به عروسی خود را بدون گفتن دانا ، مردان می رسند. دانا ناراحت و سوفی strategem همچنین آنژو سوفی نامزد آسمان است. در عین حال هر سه دانا سابق عاشقان مشتاق هستند به نام پدر و پیاده روی سوفی پایین راهرو. بسیاری از رقص و آواز و کلی futzing در اطراف نئون-لباس های روشن و تحقیق و بحث. بسیاری از خوب موزیکال حتی dopier طرح خطوط جبران آنها را با کمدی شوخ طبعی و به یاد ماندنی آهنگ. همه از این است که فاقد Mamma Mia!. هنوز هم وجود دارد نقاط روشن به این BDT مرحله تولید: رقص تیز است و تمام رقص تنگ و به خوبی هماهنگ با نوازندگان دادن شادی و انرژی است که طنین انداز از طریق تئاتر است. این دوست داشتنی برای دیدن تریسی وارن فرصت داده شود تا نشان دهد او قابل توجهی گرما و جذابیت همراه با یک دختر دوست داشتنی و صدای آواز در نقش مرد آهنربا دانا. سرگرم کننده ترین از همه Joanie Brousseau-Rubald و آلیشیا K. مایرز به عنوان روزی و تانیا ترتيب پیر بگیرید و یاد دهید که زمانی بخشی از یک گروه دختر با دانا. مایرز است که همیشه سرگرم کننده برای تماشا و ذکراست ، purring سه بار ازدواج تانیا یک فرد کامل برای او. Brousseau-Rubald مدیریت می شود هر دو کاملا مسخره و گوشت و خون و زنانه در همان زمان. Mamma Mia! یک شکر راش های غول پیکر, فاج داغ بستنی و مغز گردو که بیش از خامه های رنگی و sprinkles از هر چیز دیگری. آن را سرگرم کننده اما نه فوق العاده رضایت بخش است. ارائه شده توسط BDT مرحله از طریق فوریه 22, 5501, Arapahoe, خیابان, Boulder, 303-449-6000, bdtstage.com. خواندن fullreview از Mamma Mia!

Kevin Rich as Hercule Poirot in Murder on the Orient Express.

کوین غنی به عنوان Hercule Poirot در قتل در شرق اکسپرس.

متی گیل عکاسی

قتل در شرق اکسپرس. در آغاز Murder on the Orient Express, یک دختر کوچک است که ربوده شده توسط یک قاتل — که به نظر می رسد تیره و تار آغاز به comically نشاط بازی هر چند شبح از نزدیک شدن قاتل یک شرور به دنبال کارتون که به ما می گوید نه به چیزهایی که بیش از حد جدی است. برش به خوبی شناخته شده sleuth Hercule Poirot که در یک Instanbul هتل برای گرفتن اضطراب لوکس Orient Express بازگشت به لندن است. از اینجا تمام عمل می گیرد در قطار که گیر می شود پشت یک غول برف باد اورد. در طول شب یک قتل رخ می دهد و بعد از تردید پوارو موافق به حل جرم و جنایت. بسیاری از سرنخ ها گیج کننده. همه مسافران شخصیت های منحصر به فرد هر چند که می داند که اگر هر هستند که در آنها ادعا می شود. در نهایت پس از برخی از اندیشه و تفکر و بسیاری از مشتاق مشاهده پوارو همه جمع آوری در یک مکان و توضیح می دهد whodunit. وجود دارد برخی از شگفتی اما در حال تعلیق نیست بسیار بالا است. برای یک چیز, قتل کودک بسیار کمرنگ شده از حافظه است. و علاوه بر قتل قربانی شد تا به طور کامل dislikable همه ما می تواند شادی در مرگ او. اما اگر توطئه است تماس, تخت, تولید هنوز هم درخشان است. جفری کنت هدایت با elan, طنز و ظرافت است. تغییر صحنه در حال تلطیف شده و انجام شده توسط بازیگران با چنین تمرکز و دقت که هر یک می شود یک نوع رقص است. کوین Copenhaver را لباس جشن بصری. آنها نه تنها معتبر به اواسط دهه 1930 اما هر صحنه و لباس نیز بیانگر شخصیت پوشنده لباس است. مجموعه و روشنایی را به تازگی پیکربندی در دور فضای گرم و زیبایی دعوت کنند. در واقع هر عنصر از شب کلیک به محل مانند یکی از کسانی که دقیق حرکت و هنوز دقیق قرون وسطی ساعت است که شگفتی های اروپا ، ارائه شده توسط اروادا مرکز جعبه های سیاه مجموعه تئاتر طریق مارس 17 6901 Wadsworth بلوار Arvada, 720-898-7200, arvadacenter.org. دفعات بازدید: بررسی کامل از قتل در شرق اکسپرس.

The cast of The Secretary.

بازیگران وزیر.

کنجکاو تئاتر شرکت

وزیر امور خارجه. در این اتاقدر حال حاضر در یک منطقه ای برتر در کنجکاو کایل جان اشمیت است به نحوی موفق به نوشتن شعری که خنده دار است بدون اینکه موعظه كور و آشکار و یا حساس است. یاقوت صاحب یک اسلحه ساخت کارخانه در حال جستجو برای یک کار, اما این زمان متقاضی a self-righteous تفنگ-کنترل حامی به نام آوریل, به نظر نمی رسد مناسب — حتی اگر او مدیر دفتر Janelle نیم – ، سرانجام کار می رود به Lorrie که به وضوح دارای یک پیچ شل. به عنوان عمل آغاز می شود وجود دارد فقط شده یک تیراندازی در مدرسه محلی که در آن خوش همدلانه وزیر شرلی به ضرب گلوله یک فرد مسلح ، این نه تنها باعث می شود او یک قهرمان است اما به این معنی است که یاقوت را ببینید یک قیام در فروش. خوش یاقوت بیرون می آید با یک سلاح جدید است که او dubs ، اما Brandy مادر مقتول دانشجو نمی دیدن چیزهایی که در عین شاد نور است. اگر چه تقریبا هر شخصیت دارای برخی مشخصه که حملات ما به عنوان آشنا و حتی کلیشه ای اشمیت می دهد همه این افراد زندگی و کانتور. آب نبات-توزیع شرلی ممکن است nurturer که دانش آموزان فکر می کنم او است اما آیا او نمی هاربر فقط کوله ادمکش خط هست ؟ شاید آوریل, من کاین توسط شوهر او باید فکر می کنم به طور جدی در مورد انجام یک چیز او صبورانه حاضر به انجام: بازوی خودش. در نهایت, آن را قطعا مهم است که تفنگ سودجوی روبی است sanest, قوی ترین و دوست داشتنی ترین فرد در بازی تقریبا همیشه صدای آرام و دلیل. این تولید به کارگردانی کریستی Montour لارسن است که باید ببینید نه فقط برای قوی, اسکریپت, اما به دلیل آن را فراهم می کند فرصت برای تماشای سه دنور هیجان انگیز ترین بازیگران — Kathleen M. بردی (یاقوت) اما پيامبر (Lorrie) و لسلی o’carroll (شرلی) — تعامل در یک مرحله با هم. ارائه شده توسط کنجکاو تئاتر شرکت از طریق فوریه 22, 1080 Acoma خیابان 303-623-0524, curioustheatre.org. دفعات بازدید: بررسی کامل از دبیر.

Reviewed: Seven Shows to See Now (Three Closing)!

RDG عکاسی

در اسکاتسبرا پسران. این شدید و شجاعانه موسیقی طاهره تیره و روشن, کمدی و تراژدی عمیقی. با یک کتاب توسط دیوید تامپسون, نشان می دهد, نشان دهنده آخرین همکاری مشهور آهنگسازی اواز یا موسیقی دو نفری از جان Kander (موسیقی) و فرد جزر (شعر). آن را بازگو یک رویداد رخ داده است که در آلاباما در دهه 1930: نه, سیاه, نوجوانان, جوانترین تنها سیزده بودند به دروغ متهم به تجاوز به دو رنگ سفید زنان است. عمل ارائه شده است به عنوان یک خنیاگر نشان می دهد که در آن نوازندگان عمل کردن این حادثه با cakewalk و شگفت انگیز اواخر-در-این-نمایش شماره در blackface. البته سرنوشت این نوجوانان چیزی بود اما سرگرم کننده است. اگر چه آنها به نحوی موفق به فرار از اعدام برخی از باقی مانده در زندان; آن منتشر شد هرگز قادر به ادامه زندگی خود را — که یکی از آنها پیوست و تفنگداران دریایی به طوری که او می تواند یک تفنگ خود را به ساقه. وجود دارد یک آهنگ است که در آن دو متهم زنان آواز خواندن در مورد “آلاباما بانوان”; این تفسیر بسیار خنده دار است اما شعر های ترسناک هستند و شما نمی تواند کمک کند به یاد آنچه که یک اتهام تجاوز به عنف در برابر یک مرد سیاه و سفید تقریبا به طور قطع منجر به در 1930s, Alabama. این طول می کشد بسیاری از احشاء برای یک تئاتر کوچک شرکت برای مقابله با چیزی به عنوان خواستار به این نمایش و مدیر بتی هارت همراه با استعداد گروه از بازیگران, زده فقط توجه داشته باشید با مهارت اما هرگز بیش از حد بالا شماره های موسیقی و شخصیت های که احساس واقعی مردم, مردمی, شما ممکن است می دانم. ارائه شده توسط فهرست تولیدات تئاتر از طریق مارس 15,1468 دیتون در خیابان شفق 303-856-7830, vintagetheatre.com. دفعات بازدید: بررسی کامل از این میلان پسران.

Tara Falk in You Lost Me.

تارا Falk در شما از دست من.

آدامز VisCom

شما از دست من. این عمل در شما از دست من حرکت به عقب و جلو از یک کشتی رخ داده است که در سال 1828 در سواحل نیوفاندلند و اقدام قهرمانانه جوان ان Harvey, که با او برادر و سگ خود را نجات داد, زندگی 160 غرق مهاجران ایرلندی به حال که در آن یک نسل با همین نام به عنوان مالک کشتی مسافرخانه آشپز گوزن خورش و مهر و موم flipper و تلاش برای جذب گردشگران و حفظ شبح, خالی از سکنه محل رفتن. او با کمک او شعر-مناجات و تا حدودی خودشیفتگی برادرزاده جو-L, چه کسی او را از صمیم قلب دوست دارد. به عنوان داستان گستراند جنبش بین قرن سرعت, شخصیت خود را برای تبدیل سریع تر و سریع تر و تقسیم بین گذشته و حال تار است. شما می توانید ببینید که چگونه گذشته شکل در حال حاضر چگونه در حال حاضر هر دو پژواک گذشته و متفاوت از آن است. شما از دست من خاطره انگیز است و اغلب فراموش نشدنی اما صحنه های که کار می کنند کسانی هستند که در حال حاضر روز. تولید, کارگردان مارگوت Bordelon است ماهر و اجرای اول. آن را غیر ممکن است به احساس روح خود را روشن هر زمان که گرت Saxe طنز آمیز غیر عادی و کاملا charmingly پاستور نشان می دهد. و تارا Falk عمیق و لایه لایه تصویر از مهمانخانه دار ان می دهد شب روح آن است. ارائه شده توسط DCPA تئاتر شرکت از طریق فوریه 23. دنور هنرهای نمایشی مجتمع 303-893-4100, denvercenter.org. دفعات بازدید: بررسی کامل از شما به من دست داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im